Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdett el...

Nektek mikor kezdett el nyílni a külső méhszáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 36 hetes + 2 napos vagyok. Ma volt néhány vizsgálatom, többek között méhszájvizsgálat is. Kiderült, hogy a külső méhszájam egy ujjnyira nyitva van, a belső viszont zárt. Nem mondták, hogy ezzel bármi probléma lenne ennyi idős terhesen. A szülésznő azt mondta, hogy a belső méhszájon van a hangsúly.

Nektek mikor kezdett el nyílni a külső méhszáj? Vajon lehet ebből bármire is következtetni a szülés időpontját illetően?


2018. máj. 24. 11:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy nem tudom, mióta van ez így, mert ezelőtt legutóbb 30 hetesen vizsgálták a méhszájamat (akkor zárt volt).
2018. máj. 24. 11:37
 2/10 anonim ***** válasza:
A külső már a 16. héttől... ez mem jelent igazán semmit már a 36. héten szerintem.
2018. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a belső nyílt ki először, 17 hetesen. Össze is varrták. A külső mindvégig zárva maradt.
2018. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34 hetesen a méhszáj értékem C2100 volt, tehát a külső kicsit kinyílt illetve megrövidült a méhnyak is. Doki azt mondta nem gond , mindent csinálhatok ugyanúgy, persze amikor tudok akkor pihenek. Ez volt két hete, most 36 hetes vagyok, azóta nem tudom mi a helyzet majd 2 hét múlva megyek legközelebb dokihoz.
2018. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szülés előtt utoljára a 36. héten nézték, akkor teljesen zárt volt, 38. héten született a gyerek (természetes úton).
2018. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32 hetesen kezdett nyílni a külső méhszáj,ennek ellenére 40+5 naposan indították a szülést,mert már 3 ujjnyira teljesen nyitva voltam,de a lányom nem akart magától kibújni.
2018. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32 hetesen c2100 volt 36 hetesen c2111 és 39+2re szültem.
2018. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. 31 hetesen kezdett nyílni a külső méhszáj. 32. héten meg is született a kisfiam.
2018. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen valtozó

Van akinek már nagyon hamar nyílik mégis végigviszi a terhességet

Van aki ek hirtelen, és gyorsan nyilik, és meg is szül.


35+4

Minden méhszájam teljesen zárt, mehnyak nem rövidült ( sőt extra magas)

2018. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most töltöttem a 10.hetet. szerdán bevéreztem, futottam az ügyeletre, megrövidült méhnyak, szűk ujjnyira nyitott külső méhszáj. Az orvos azt mondta semmi gond, minden rendben. Második terhesség, ikrekkel. Elvileg ha a külső nyitva is van picit, még nincs komoly baj. Hát majd meglátjuk!
2018. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!