Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ valaki hüvelyi Utroges...

Használ valaki hüvelyi Utrogestant? Ti érzitek a méhszájat, amikor beteszitek?

Figyelt kérdés
5. héttől használom, ahogy eddigi terhességeim során is, viszont soha nem értem el a méhszájat. Eddig. A mostani terhességem 7. hetétől teljesen leszállt a méhszáj annyira, hogy amint az első ujjpercemmel benyúlok, bele is ütközöm. :( Már egy hete így van, dokihoz 9 hetesen kell mennem, most vagyok a 8. héten. Normális, hogy eddig magasan volt, most meg annyira lent van, mint menzesz előtt szokott? Járt valaki így? Nem tudom, hogy nyitva van-e, nem akartam birizgálni, csak érzem, hogy ott van és ez 100%, hogy a méhszáj.
2018. máj. 24. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
En hasznaltam ketszer is. En nem a mehszajat ereztem hanem olyan parnas puha, mintha ki lenne toltve jobban ott belul. A mehszaj az nekem pl el van fordulva egy iranyba. Lehet hogy te is csak azt a kitoltott belsot erzed es nem konkretan a mehszajat.
2018. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez sajnos a méhszájam. Évek óta vizsgálgatom, így tudom, mikor vagyok termékeny és be is jött. Ráadásul a harmadik szülésemnél megrepedt a méhszáj széle és kellett rá pár öltés. Bár felszívódott a varrat, érezni rajta egy csomót. Ezt is érzem, akárhányszor beteszem az Utrogestant. Tudom, hogy az egész hüvely felpuhul terhesség alatt, de azért elég nehéz a hüvelyfalat és a méhnyakat, méhszájat összekeverni.
2018. máj. 24. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet megsüllyedt a hüvelyed.
2018. máj. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ilyen gyorsan? Néhány óra alatt centimétereket tud süllyedni a méh? 4-et 5-öt? Délutáni Utrogestannál még magasan volt, estinél meg már alacsonyan és így maradt már egy hete.
2018. máj. 25. 11:33
 5/8 Josephine7 válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett veled azóta? Én is hasonlót tapasztaltam, pár napja használom az utrogestant, napi háromszor és tegnap óta érzem hogy teljesen lent van a méhszáj, nem tudom olyan mélyre helyezni a bogyót:( nagyon aggódok, remelem nem vetélés jele:(
2019. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mi történt veletek. Nálam is hasonló a helyzet. Kérlek irjatok.
2019. szept. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Josephine7 válasza:
Szia! velem azóta minden oké, a méhszájjal is minden rendben, havonta ellenőrzik, teljesen zárt, most vagyok 27 hetes :)
2019. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem már csak a végén, a 13. héten ment újra feljebb, de még akkor is elértem. Utána már nem kellett Utrogestan, úgyhogy nem tudom.

A fiam 17 hónapos nagyfiú. <3

2020. máj. 31. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!