Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Utolso menszesz...

Nanniikaa kérdése:

Mit tegyek? Utolso menszesz márc.24.31-34napos ciklusokkal. Így 8hetesnek kéne lennem. Máj.7. uh:7 és 6mm petezsák. Máj.18. barna folyás irány a kórház.19x9 és 12x5mm es üres petezsák, környezeti becérzésekkel.

Figyelt kérdés
Máj.22.uh:2szabálytalan petezsák 14-12mm.kiirtak mütétre az orvosom nem nyugodott bele nézessem meg máshol.1 napoal késöbb másik orvos vizsgálata:uterusban 17mm es ép szélü petezsák látható embriocsomoval,Fhr jelenleg még nem láthato.szte késöbbi fogantatás ne vállaljak műtétet.hétfőn kellene mütétre mennem.ti mit tennétek?

2018. máj. 24. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Mar van embriocsomo az tok jo. A hetfo korai szerintem
2018. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha kívánt terhesség, akkor értelemszerűen várnék. Ha most az egyik orvos látott embriócsomót, akkor egy hét múlva kellene lennie szívműködésnek is. Szóval egy hét múlva elmennék kontrollra. Ha akkor sem látható szívcsőpulzáció, akkor műtét.
2018. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.érdekesnek találtam mert hasi uh-t csináltak 22én tegnap rögtön hüvelyivel.nem értem miért nem rögtön hüvelyivel és egyik nap szabálytalan a petezsák is másnap már tökéletes minden.
2018. máj. 24. 16:39
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta az elsö orvos nem felel meg 8hetesnek biztos hogy elhalt,de látni hogy folyamatosan mást mérnek egyszer nagyobb majd kissebb majd nagyobb petezsák? Teljesen összezavartak
2018. máj. 24. 16:42
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha most volt embriócsomó, várnék. Nekem volt egy ikres missed ab 4 éve, de ott tényleg tök üres volt mindkét petezsák, én is láttam. Szerintem adj még esélyt a dolognak.
2018. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Várok mindenképp.Csak teljesen bizonytalan vagyok.
2018. máj. 24. 16:52
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is csak 9 hetesen volt szivhang, késöbb fogant a baba, méret alapján 7 hetes volt, tehát két héttel kisebb mint utolso mensi szerint lenne,ennyi.


Ha kivánt terhesség, akkor várj még min. 1 hetet, embriocsomo már jó jel :)

2018. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Jelentem, én egy vérző terhes, "üres petezsákjából" születtem meg :)


Anyukámnak is már műtétre volt időpontja, de végül talált egy jó fej dokit, aki azt mondta kap egy hét türelmi időt. Befektették, telenyomták vitamininfúziokkal. És aztán egy héttel később már ott voltam én.

2018. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De jó ezeket olvasni ma lett volna a műtét de erősködtem szóval hétfőig van ideje.azért nem hiszek neki mert egyszer sem volt még szívhang így van remény :) amit pedig le is irtam fura az egész
2018. máj. 24. 19:49
 10/23 anonim ***** válasza:

Pozitivan állj hozzá!


Egyébként nem értem miért lett volna missed ab, nőtt a petezsák mérete... tehát fejlődő terhességről van szó,


Nekem csak 20 mm petezsáknál lett látható a szikholyag (4mm), rá egy hétre lett csak szivmüködéses baba, alig volt 3 mm-es!


Talán még a hétfői vizsgálat korai lenne, egy teljes hetet várj mindenképp a kontroll uhval, addigra kb kell lennie szivhangnak.


És semmiképp ne menj műtétre, mert ha csak 1-1,5 héttel később fogant akkor pont jók a méreteid.. :) Ne légy bizonytalan, higgy magadban, csak pozitívan! :)

2018. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!