Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti baba tervezés elött milyen...

Ti baba tervezés elött milyen vitaminokat szedtetek?

Figyelt kérdés
Érdemes már baba tervezés elött elkezdeni szedni a vitamint vagy majd csak utána ha pozitiv letta tesz? És milyen vitamint érdemes még ilyenkor szedni?

2018. máj. 25. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én előtte kb. 3 héttel a femibion 0-át szedtem. Aztán a pozitív teszt és az orvosi megerősítés után femibion 1. És így tovább, és így tovább :-).
2018. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés akkor azt veszek a gyogyszertárból és szted nem lesz késő ha most kezdem el szedni és már jun.ba kezdjuka babatémát? Lehet hamarabb kellett volna erre gondolnom?
2018. máj. 25. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
BioTeches multivitamin + folsav
2018. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Trimeszter, D,-E,-C- vitamin, omega 3, Inofolic, coenzim q10

Lombik miatt kellett ennyi, de ezek egyébként is javítják a petesejt minőséget és a nyálkahártya vastagságot.

2018. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Multivitamint, omega 3 kapszulát és C vitamint alapból is mindig szedtem, ezek mellé még a folsavat kezdtem el mikor próbálkozni kezdtünk.

Nekem a nőgyógyászom annak idején azt mondta, felesleges a terhesvitamint terhesség előtt szedni, megfelelő amit addig is szedtem. Igaza is volt mert az első baba 4 év alatt jött össze.

2018. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Folsav, az nagyon fontos, már az első próbánál, de jobb a folát, mert mi van, ha a sima nem szívódik fel?


Mellé D3 vitamin, napi 4000 NE


Egy multivitamin.


Magnézium citrát.


Ennyi elég volt. Ha nem lett volna, akkor a Myo Inozitol+folát port szedtem volna, orvosi javallatra.


És igen, kezd el szedni már most.

2018. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!! Sokat segítettetek! :)
2018. máj. 25. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jutavit magzatvédő vitamint szedtem előtte és most is terhesség alatt. Illetve vérképem szerint kicsit alacsony volt a D vitamin szintem így még azt.

A folsav a legfontosabb, ha vitamin készítményt nem is eszel azért sima folsavat érdemes.

2018. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elevit, Magnésium es Hipp Natal
2018. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!