Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van úgy más kismama is, hogy...

Van úgy más kismama is, hogy kezd terhes lenni a terhesség? 35 hetes kismama vagyok. Nem alszom, fáj a visszerem és a derekam, kijött az aranyerem!

Figyelt kérdés

Amiatt meg lelkiismeret furdalàsom van,hogy nem élvezem az utolsó pár hetet!

Türelmetlen vagyok!


2018. máj. 25. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Persze, kb mindenki így van vele. Ezért bírom, amikor mantrázzák, hogy “ez nem terhesség, ez áldott állapot”. Ilyenkor kedvem van visszaszólni, neked áldott, nekem terhes. Mintha azzal, hogy az ember be meri vallani, hogy bizony ez egy terhes állapot, kevésbé szeretné a gyerekét. De mégis mi köze a kettőnek egymáshoz? Azért mert terhes a terhesség, még ugyanolyan szeretettel várja az ember a babáját.

Nekem is minden bajom van, már sehogy sem jó, ugyanígy volt az előző terhességem végén. Ettől még imádom a kisfiamat, és a kislányom is nagy szeretettel várom, de tény, ami tény, megterhelő már az egész.

34 hkm

2018. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyet ertek. Minden nap egyre nehezebb. Es varom, hogy mikor lesz vege. A derekam es a medencem a 20. Het ota faj egyre csak jobaban. Savam van, hanyingerem.... Nem jo mar. Varom a kislanyt idekint :) 37 hkm
2018. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam a terhességem alatt hogy ezért csodás a magyar nyelv, nem hiába lett TERHESség a terhesség :))
2018. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem nagyon problémásra sikerült a terhességem. Nem szólt semmi másról, csak az örökös aggódásról, mert folyamatosan veszélyben volt a kislányunk. Fenyegető vetélés, majd koraszülés miatt 3 hónapot voltunk kórházban. 5 hónapja csak wc-re meg egy zuhanyra kelhetek fel...

Sajnos ez nálunk olyan, hogy várom, hogy minél gyorsabban teljenek a napok, hetek, és csak haladjunk előre egyben minél tovább. Nem tudom kiélvezni minden percét, mint ahogy azt eredetileg elképzeltem.

Persze imádom, ahogy növekszik és mocorog a kislányom odabent; de hónapokat aggódni egy középidős vetélés után úgy, hogy előjön ugyanaz a probléma... kész lelki terror hónapokon keresztül.

Most kezdek megnyugodni, mert már a 32. hétben járunk.

2018. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elso terhesseg ugymond problemamentes volt, megse szerettem, alig vartam kibujjon mert minden nehezen ment. Masodik elment, most a harmadik (21hkm) meg tiszta problemas terhesseg, egy masodpercet se elveztem eddig, alig varom o ia bujjon kifele inkabb kelek ezerszer fogzashoz hasfajashoz. En is azt vallom hogy aki azt mondja hogy ez hu de csodas az hazudik 😂😂
2018. máj. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Kompressziós harisnya csodákra képes, hihetetlenül jó! Háton fekve végezz nyújtózó gyakorlatokat, derékleszorításokat az ágyba, popsiemeléseket , persze talpra tett lábakkal az utolsó kettőt. Döntögesd szét terpeszbe, illetve mindkét térdet egy irányba, ez néhány gyakorlat, de ha csinálod párszor naponta segíteni fog! Amikor nem tudtam aludni mindig sorozatokat néztem, azzal is telt az idő! Kitartást kívánok:)!
2018. máj. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3.-at várom, és persze,hogy terhes.

Alig várom hogy végre túl legyünk rajta. :)

2018. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi lányok,végre valaki,aki nem csupa boldogság!

Nagyon várom már,hogy a karjaimban tartsam!És igen,én is inkább kelek éjszaka pár óránként etetni,mint ez a mostani állapot!

De már csak pár hét van hátra!

Köszi a tippeket,próbálkozom minden félével,a harisnya nem jött be,inkább fàslizom a lábam!

2018. máj. 26. 08:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vigasz...de én is ezt mondtam,hogy sokkal könnyebb lesz ha kint lesz... egy katasztrófa volt a terhességem ( napokig volt ,hogy nem tudtam enni olyan magas volt a savam ,ha ettem is kiis jött kb 5 percen belül) .. Most ott tartunk ,hogy hasfájós a pici...jobb napokon 2 x kel egy éjszaka ... rosszabbokon ... nem aludtam összességében egy órát az este .. :D rá kell jönnöm ,hogy még könnyebb volt mikor bent volt .. pedig semmi nem volt jó ! Kitartás!
2018. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elejetol fogva szenvedek es meg csak 21 hetes vahyok :) eleinte 0-24 hanyinger es hanyas 16. Hetig 2x voltam antibiotikum kuran,a fogam is megfajdult,vizesedek,szorulasom volt sokaig mindegy mit ettem/ittam es aranyerem van eeees most meg becsipodott a derekam is :D alig alszom,mert ha nem pisilni akkor az utobbira felkelek szoval hat na igazabol az egyetlen jo dolog,miota erzem mocorogni plusz,ha tudom minden oke vele :) Szerintem nincs ebben semmi rossz en bevallom,hogy nem egy leany alom a sok "mellekhatas" de attol meg vallalnam erte 100x ha kell. Ne erezd magad te sem rosszul,hogy ki mered mondani :)
2018. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!