Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt olyan, hogy...

Nektek volt olyan, hogy terhesség végefelé alig tudtatok enni, és nem árt ez a babának? 32. hkm

Figyelt kérdés
Kb. egy hete vettem észre, hogy nagyon hamar megtelek, nyom minden és alig kapok levegőt, ugyanakkor még nagyon éhes vagyok! De a hasam olyan, mintha konkrétan ki akarna szakadni. 53 kg-val indultam, most 67 vagyok, állandóan éhes és állandóan kitömve érzem magam. Most a terhesség végéig felejtsem el az evést? Tényleg nagyon keveset tudok enni, egyszerűen nem fér el. És ne vegyétek nyávogásnak kérlek, bármit kibírok egészséges kicsi babámért, csak gondoltam megkérdezem mik a tapasztalatok?

2018. máj. 26. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hiszen a baba nagyobb teret foglal el és kicsit nyomja a tüdődet és a gyomrodnak is kevesebb hely jut. Miután megszületik minden visszaáll.
2018. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség vége felé velem is ez volt. Sokszor ettem keveset, néha csak pár falat fért belém. Én emiatt mégbéjjel is felébredtem enni néha, ettem 3 fatatot (annyit bírtam) és visszafeküdtem. A babánakmsemmi baja nem lesz, ez természetes. :)
2018. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba elvonja tőled azt, amire szüksége van.
2018. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

34 hetesen derült ki, hogy tergességi diabéteszem van (előtte jók voltak mindig az eredményeim), elkezdtem a 180ch diétát és mivel többhez voltam szokva, onnantól folyton éhes voltam... 1 hét múlva mennen kellett vérvételre és vissza a diabetológushoz, akitől egy orbitális lebszást kaptam, hogy nem eszek eleget, aceton volt a vizeletemben, éheztetem a babát, beteg babát akarok?!?!?!

Pedig pont annyit ettem, amennyit ő meghatározott, csakhát az kevesebb volt a megszokottnál...

2018. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, a 32. Héttől nem jött rám egy dkg sem, szóval én fogytam a baba meg gyarapodott. 3400g-mal született, így nem is lett picike.
2018. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!