Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostyt szedek, ez az elő...

Brigittee88 kérdése:

Clostyt szedek, ez az elő hónapom. Utolso menstruációm: 04.24 Most .4 napja késik . A test negativ volt a nemvárt napján. Szerintek lehet még baba?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor max.8-án meg kellett,hogy legyen a peteérésed,viszont ha akkor sikerült a baba,már ki kellene,hogy mutassa teszt.

Lehet,hogy még egy kúrára lesz szükséged.

2018. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is 8-ara számoltam a peteérést epp akkor voltam dokinal uh on . Azt momdta szépen ott van de kb 3-4 nap lesz az ovu. Köszönöm a válaszod.
2018. máj. 26. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem ma 7napja kesik es ma lett az elso halvany pozi tesztem, eddig mind nega volt :) Es a peteeres egy olyan dolog amit nem lehet meghatarozni. Nekem 28naposak a ciklusaim es kb most a nem vart elott par nappal lehetett a dolog. Mert 10-20ig vedekeztunk :) Szoval meg barmi lehet!!!
2018. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De akkor nem 8-án volt,hanem 3-4 nappal tolódott,de lehet,hogy többel, vagyis a vérzésed is tolódik annyival.


Viszont ha 4-5 nappal később volt ovud,akkor lehet,hogy korai volt a 4 nappal ezelőtti tesztelésed.

2018. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet , hogy korai volt. Bizom benne, hogy ott lesz a két csíkocska!!! :)
2018. máj. 26. 13:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Tüneteim viszont a mell fajdalom alhadi szurka es emelyges de csak evés után.
2018. máj. 26. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2018. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :( most vettem be a második kúrát. Remélykedem:)
2018. jún. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!