Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes terhes vagyok és...

39hetes terhes vagyok és összesen 6kilót híztam. Nem kevés egy kicsit?

Figyelt kérdés

A védőnő és a doki szerint se gáz de mégis mindenki ezzel piszkál. Pedig ettem rendesen és mégsem híztam

Elméletileg a baba szépen fejlődik és ugye bármikor kibújhat de most mégis elkezdett aggasztani ez a súly dolog.

Volt valaki hasonló cipőben? Hiába evett mégsem hízott? Egészséges lett a baba?

Nagyon sokat hánytam az elején. Félidő óta meg kínoz a sav. Nem merek akármit enni de azért eszem rendesen


2018. máj. 27. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jutott eszembe: "ha az embernek nincd baja, hát csinál magának"
2018. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo. Nekem 3 kg volt. De magamhoz kepest pluszba voltam. Lehet te is.Mondjuk oda is figyeltem miket eszek.
2018. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobban éreznéd magad ha bálnára híztál volna?


Teljesen jó a 6!

(Én is ennyit híztam, 38+6on szültem teljesen egészséges 3320g-os 52 centis babát úgy, hogy tergességi diabéteszem volt és nem tartottam a diétát...)

2018. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a hízásoddal.A védőnőm pld mondta neki volt kismamája aki 4-5kg-ot hízott,mondjuk hozzátette ,hogy eleve több kg-al indult.Te, hogy álltál előtte a kg-al?

A másik uh alkalmával mondták volna, hogy baja van a babának,testi baja tuti nincs ettől.Nem kell mindenkinek akkorára nőnie ,mint amekkora én voltam:)

Jó egészséget nektek.

2018. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanannyival mentem szülni mint amennyi voltam amikor terhes lettem. Közel 9 kilóval lettem kevesebb szülés után és a pici 3100 g volt. De én eleve nagy súllyal estem teherbe és félidőtől tartottam a 160 CH diétát.
2018. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi azt, ami neki kell. Nem kell feleslegesen problémát gyártani, ha nincs.
2018. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8at híztam, de nem dicsekedtem vele...
2018. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat.

10kiló túlsúllyal lettem terhes. Valószínűleg abból vett el. Hamarosan megszületik. Majd megírom mennyi lett a súlya

2018. máj. 29. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eleve 10 kg pluszban voltál, akkor pláne nem kevés a 6 kg.
2018. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!