Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vér jön fel a torkomról. Mi...

Vér jön fel a torkomról. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok.Volt egy nagyobb megfázásom,nagyon fájt a torkom kb. 2 hete.Mar a torok mandulám nincs meg.


Nem tudom köze van e hozzá,most nem fáj a torkom de feljön még ilyen gyulladás szerű,nem kell felköhögnöm feljön magától.

Elnézést hogy ha kicsit undorító ahogy leírom.És mikor kiköpöm vér is jön fel.Kicsit ijesztő.Nem kevés.Ez volt a megfázásnál is azután elmúlt.most újra 10 perce ez történt.


Lehet esetleg hogy gyengék az erek és azok pattannak el a torkomban?

Volt valakinek hasonló?

Mondjám a védőnőnek?


Elöre is köszönöm a válaszokat.


2018. máj. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
orrod kicsit vérzett, hátrafolyt - valószínűleg ez az ok
2018. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam , köszönöm a választ.:)
2018. máj. 28. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Orrverzes miatt lehet, nekem is volt babavaras alatt tobbszor orrverzes.
2018. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az orrod vérzett és az az oka. Azért én feltétlenül megmézetném a háziorvossal magam ha vért köpnék, még ha ilyen banális és ártalmazlan ok áll mögötte valószínűleg.
2018. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a véres köpet soha nem normális, és orvoshoz kell fordulni vele. nagyon valószínű, hogy orrvérzés okozza, de ilyen esetben azért ki KELL zárni egyéb betegségeket is.
2018. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2018. máj. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!