Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet napi 2 kávét inni terhesen?

Lehet napi 2 kávét inni terhesen?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam de nekem a béka feneke alatt volt/van a vérnyomásom. 90/60 alá is képes le száguldani de nekem mondta a doki h ésszel de nyugodtan ihatok kavet.
2018. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is alacsony a vérnyomásom, így a doki ajánlotta a kávét. Napi 1-2 között ajánlotta, többet nem.
2018. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Látom még mindig él a köztudatban az a hihedelem,hogy a kávé emeli a vérnyomást...A koffein a pulzus számot növeli,de ez nem jelenti azt,hogy a vérnyomás is emelkedik tőle.Ha alacsony a vérnyomás,több folyadékot kell fogyasztani.

Amúgy nyugodtan megihatsz két kávét.Napi 200 miligramm koffein nyugodtan fogyasztható.Egy presszókávé 50-60 mg-ot tartalmaz.

2018. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Napi 200 mg koffeint lehet inni.

Egy eszpresszó 100 gram koffeint tartalmaz, tehát ebből kettőt simán megihatsz és ugye ez a legerősebb. Egyébként egy 330 milis kóla 60 mg koffeint tartalmaz, egy szelet étcsoki úgy szintén , tehát ezt is be kell kalkulálni.

2018. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ittam, az 1. reggelente presszókávé volt, a 2. csak 3:1-ben de nekem ez esett jól délutánonként, azért ittam ezt. (Nem volt csoki, kóla, energiaital, kakaó stb.. ha mégis megittam 1 kis dobozos kólát, akkor azt a 2. kávé helyett.
2018. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!