Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tettetek azért, hogy bizonyos...

Tettetek azért, hogy bizonyos nemű babátok foganjon?

Figyelt kérdés
Ha igen, bejott? Ha nem jott be, probalkoztatok tovabb vagy elfogadtatok, hogy ilyen vagy olyan nemu gyereketek nem lesz?
2018. máj. 31. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert az volt a fontos, hogy baba legyen, nem az, hogy fiú, vagy lány. A "praktikáknak" matematikai értelemben nincs semmi esélynövelő hatásuk egyik nemre sem.
2018. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyetértek :) csak erdekel a tema
2018. máj. 31. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiunk után vágytunk egy kislányra, úgy éreztük, úgy lesz teljes a kép (persze, mi is örültünk volna fiúnak is, mint ahogy a fiunk születése előtt sem volt konkrét vágyunk a baba nemét illetően). Annyit tettünk, hogy olvastam, érdemes a peteérés előtt próbálkozni, ha lányt szeretnénk (de lehet, hogy már keverem, és utána érdemes), és úgy tettünk. És valóban lány fogant.

Arra emlékszem, hogy a fiunk fogantatásakor is hoztuk a papírformát, Ő pontosan a peteérés napján vagy az azt követő 2. napon készült (akkor ez a két lehetőségünk volt szeretkezni, és a következő hónapban már nem jött meg).

Szval nekünk mindkétszer bejött.

2018. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom mindháromszor tett érte, hogy lánya legyen. 3 fia lett :D


Szüleim pedig fiút akartak, jártak a Czeizelhez is. 3x sikerült fiút összehozni, de 3x elvetélt anyukám.

Majd leszarták, hogy mi, és jöttem én ,megmaradtam.. lány vagyok :)


Én úgy gondolom a sorsot nem tudod befolyásolni.

2018. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha a harmadik is fiú lesz, akkor a negyediknél már teszek valamit :D
2018. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi babát terveztünk és nem a nemet. Elsőre fiú lett. Most másodiknál persze reménykedtem h lányom lesz de mar tuti h o is kukacos. Uh az egy fiú egy lány mar bukta nálam 😁 Egyébként mindegy, számomra a fő h egészséges legyen.
2018. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!