Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyas terhesseg vege fele?

Barna folyas terhesseg vege fele?

Figyelt kérdés
35hetet toltom, es ma eszrevettem valami egesz vilagos barnasat a tisztasagin de mint ami nem is lenne folyas, pillanatok alatt megszaradt, elotte voltam 5-10perccel wc n. Anno is volt ilyen terhessegen kivul, de az magatol abbamaradt. Meg a masik, hogy Kb 2hete eloszor majdnem mindennap, aztan napi szintre surusodott kb 1x egy nap a hasfajas. Nem kizarolag alhas, hanem az egesz hasam fajni szokott. Valami osszefugges lehet koztuk? Egyebkent nem viszketek meg semmi csak a beteten kellemetlen szaga van.
2018. máj. 31. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Vér keveredett a folyásbs.

Ilyen mennyiséggel nem foglalkoznék,habár a szag miatt mennék kenetet vetettni.

Ha a barnázàs erősödik vagy pecsételsz azonnal menj orvoshoz.

Jelenleg én is világos barnàzok már 2 hete...

2018. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen mennyiségben is foglalkoznék vele, a barna folyás azt jelenti valahonnan vér jön, én megvizsgáltatnám hogy mégis honnan, inkább mondják, hogy semmi bajom menjek haza, mint hogy valami lepény rendellenesség vagy bármi egyéb súlyosabb probléma legyen.
2018. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lepény rendellenességnél nem barnázás ill. Rózsaszínes folyás van hanem Bő piros vérzés.
2018. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!