Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek bélgyulladása...

Volt valakinek bélgyulladása terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete tart a dolog.


Folyamatosan sötét, szinte fekete, akkor is amikor az étkezésem nem indokolja.

Nem szilárd; kellemetlen puha massza

Mielőtt érzem hogy wc-re kell mennem nagyon fáj a hasam, S csak azután érzem az ingert hogy mennem kell.


A doki javaslatára szedek probiotikumot, ami elvileg segített volna, de semmi.


Kedden megyek vissza hozzá :S


Gyanús hogy bélgyulladás van itt.....


Mennyi a gyógyulási idő?



2018. máj. 31. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem szűnik. Szültem 2 gyereket, a panaszaim 2 gyerek között kezdődtek. Hasmenés és székrekedés váltakozása van nálam, a székletem nekem is fekete. 2. baba után felmerült 1-2 dolog, de elvileg semmire se vagyok érzékeny és helicobakter sincs nálam. De a vékonybelem kezdeti szakasza gyulladt. Nem tudni mitől. Mivel gluténérzékenységre a vérvétel is kétes volt, lehet, az van alakulóban. Annyit tudok, hogy kontrollálni kell.


Tükrözni terhesen nem fognak téged. Székletvizsgálat jöhet esetleg szóba, a gyulladásra következtetni calprotectin szintből lehet.

Csak a sötét széklet nem feltétlen utal rá. Ha lassabb az emésztésed, márpedig terhesen lassabb, az elég ahhoz, hogy ezt lásd. Vastartalmú gyógyszer (pl kismamavitamin is) szintén okoz ilyet.

2018. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!