Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mennyi idő amig kimutatja...

Kb mennyi idő amig kimutatja a terhességet a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Május 19-én voltam együtt a párommal az elején nem volt rajtunk óvszer tudom nagy felelőtlenség mivel fél evre szerződést kaptam egy külföldi cégtől és június 9-en elutazom. Mennyi idő után mitatja ki a terhességi teszt az eredményt a menstruációm 3-4 napja késik csináltam terhességi tesztet negatív lett.

2018. jún. 1. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 hetet szokrak mondani. Tehár ha amiatt késne a menstruációs, már ki kéne mutatnia.
2018. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem telt el 2 hét és napok is számítanak, még korai megnyugodni.

Majd ha pár nap múlva is negatív lesz vagy megjön.

2018. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Remélem csak a sok stressz amiatt késik a havi ciklusom. Megnyugodni még nem merek
2018. jún. 1. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
28-an kellett volna megjonnie? Mert akkor kb az ovud 14-en volt vagyis megnyugodhatsz. Negativ a teszt, nem vagy terhes. Nekem Gabriel elso nap kimutatta. Valoszinuleg stressz miatt kesik, de 3-4 nap belefer. Meg fog jonni. Nekem is kesett most 4 napot
2018. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"28-an kellett volna megjonnie? Mert akkor kb az ovud 14-en volt vagyis megnyugodhatsz"


Ez akkor lenne igaz, ha tényleg meg is jött volna neki.

Ha tolódik a menstruáció, tolódik az ovu is. Alap.

Ha ma még megjönne neki, akkor kb. 18-án lehetett ovuja és így tovább...

2018. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg és a teszt sem mutat semmit, marmint negatív szerintem ennyi idő után már kimutatja a teszt a pozitiv eredményt nem?
2018. jún. 2. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!