Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger ellen van valami...

Hányinger ellen van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok. Egész nap hányingerem van. Nagyon kimerülök a nap végére, mert folyamatosan azzal küzdök h ne hányjak. A munkámra sem tudok figyelni 100 %-osan mert nagyon émelygek. Néha 1-2 órára megszűnik, de utána újra előjön. Hányni még nem hánytam, de ha felnyitom a wc tetőt akkor azonnal sikerült volna, de tudatosan küzdök ellene, mert utálok hányni...


Reggel mikor felkelek azonnal eszek és nem hagyom kiürülni a hasam, folyamatosan rágcsálok. Étvágyam nem igazán van.. csak néhány ételt tudok elfogyasztani émelygés nélkül :(


Én tudtam h ez nagyon kemény lesz, de azt nem gondoltam h ennyire meg fog viselni. :( Nagyon örülök a kispocaklakónak, nagyon vártuk a párommal. Szeretnék segítséget kérni hátha valakinek van valami jól bevált praktikája. :)



2018. jún. 1. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Első kézből nem tudok tanácsot adni, mert én ezt szerencsére úgy tűnik megúsztam.

De emlékszem egy barátnőm, hideg szénsavas vizet kortyolgatott. Neki ez segített.

2018. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki a hideg kólára esküszik.
2018. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a hideg kólát, de csak az lett a vége, hogy a vérnyomásom felment és a gyerek is bepörgött tőle. :D

Kipróbálhatod a hideg vízet (akár szénsavas, akár nem), mentolos cukorka, enyhén citromos víz.

Nekem tegnap a fahéjat ajánlották. Még nem próbáltam, mert alig tudok valamit lenyomni a torkomon.

2018. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnam ha en lettem volna rosszul, hanyni en is utalok inkabb megprobalom kin szenvedessel bent tartani.


Halistennek nekem sincs ezzel gondom, mert egy szem tunetem nincsen, de ahogy olvasgattam mindenkinel mas. Van akinek a cola, van akinek a jegkocka, hideg viz, mentolos rago, gyomber, B6, apro suru eszegetesek. Biztos lenne ami kicsit csillapitana neked is csak valahogy ki kellene tapasztalni.


Drukkolok hogy hamar vege legyen ennek az idoszaknak! Kitartas!

2018. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a nagyon hideg víz segített.

De lehet jobban járnál ha napi egyszer kihánynád magad és nem szenvednél vele egész nap.

2018. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Remeljuk minnel hamarabb elmulik! Egy hos vagy a szememben! Szeretlek kicsikem <3 Zé
2018. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!