Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és nem kell a...

Terhes vagyok és nem kell a férjemnek a baba, mit csináljak? Azt akarja hogy vetessem el de én nem akarom elvetetni. Valahogy nem lehetne megszerettetni vele a babát?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mióta vagytok együtt? Tudtad, hogy nem akar gyereket? Direkt lettél terhes? Hogy védekeztél?
2018. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt. Nem direkt lettem terhes. Én sem akartam gyereket de amióta tudom hogy terhes vagyok akarom. Óvszerrel védekeztünk.
2018. jún. 1. 11:56
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
"A pszichológusok szerint - ez nem más, mint védekezés a hosszú távra szóló kapcsolattal, a lekötöttséggel szemben."
2018. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Majd lenyugszik. Most hagyjad szerintem. Ne is hozd fel a témát. Ha ő felhozná mondd meg neki hogy nem szeretnéd elvetetni, hidd el ahogy telik az idő és elkezd nőni a hasad ő is akarni fogja.

Még fel kell fognia, hirtelen túl sok ez így neki.

2018. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha megszeretnéd tartani akkor tartsd meg.
2018. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem kenyszerithet rad abortuszt. Ahogx persze azt sem hogx megszuld.


Igen lehet csak ido kell hogy megemessze a dolgot. Hagyj neki egy kis gondolkodasi idot.

Ha amugy 100%ra tudod hogy meg fogod tartani barmi is lesz akkor ha egy ido utan is ennyire ellene van akkor allj ki mond meg neki hogy megtartod mindenkeppen es o meg dontse el hogy most akkor vallalja vagy sem. Nem korelezo, nyugodtan elmehet.

2018. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
5 éves párkapcsolatban és már házasságban, ha a férj első reakciója az a becsúszott gyerekre, hogy abortusz, akkor ott nem sok jóra számíthatsz. Ha szeretnéd azt a babát, tartsd meg és várd ki, hátha teljesen meggondolja magát és tényleg megszereti a gyereket és foglalkozik majd vele, de én erre nem számítanék. Kezdj el gondolkodni a B terven (hogyan fogod eltartani egyedül a gyereket, kire számíthatsz segítségként, hova költözöl). Azt el tudom képzelni, hogy megenyhül és a végén azt mondja, hogy jól van ha ennyire akarod, maradjon a baba, nem hinném, hogy kitenne téged, mert megtartod. De! Mire mész azzal, hogy megenyhül és beadja a derekát? Simán lehet, hogy alig fog foglalkozni a babával, nem fog besegíteni, rád marad az egész nevelés, a gyereket csak megtűri, mert te akartad. Ha szeretnél egy kis szabadidőt, hogy elmehess otthonról pár órára úgy kell kikunyizd, hogy vigyázzon rá, meg majd a fejedhez vágja, hogy te akartad a gyereket, gondoskodj is róla te. A végén pedig te akarsz majd elválni, hiába ment bele a babázásba. Remélem nem érted félre, én nagyon szurkolok, hogy ne így legyen, de bizony ez is lehetséges kimenetel és készülj rá, ha így jönnének ki a dolgok.
2018. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Tobb lehetoseg is van, az egyik, hogy szeret teged annyira, hogy igyis veled marad. Kerdes, hogy a gyereknel mennyit fog neked segiteni, itt meg barmi lehet, de erdemes keszulni a rosszabb verziora, mert meg ott is megviseli a par mindket tagjat az elso par ev, ahol akartak a gyereket.


A masik verzio, hogy nem marad veled. elvaltok, fizeti a gyerektartast, es talalsz egy olyan embert, aki gyerekkel egyutt is szeret, es elfogad.


Haelveteted miatta, pedig meg akarod tartsni, akkor is jo esellyel vege a hazassagnak, mert meggyulolod, hogy miatta kellett elvetetned.

2018. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Valsagterhesseg.hu az oldalon találsz e-mail címet és telefonszámot is. Hátha ők jobban tudnak tanácsot adni.
2018. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
8 év házasság és 4 év próbálkozás után estem teherbe. A férjem akkor szólt, hogy mégsem akar gyereket, vezessen el. Hát nem vetettem, eszembe sem volt. A lányom azóta 1 éves, az apja nem is látogatja. Elpárolgott az életünkből szép lassan. Ne éld nagyon bele magad szerintem, de bármi megtörténhet. Én első körben rávenném, hogy menjen veled él ultrahangra, az egy nagy löketet ad, hogy tudjon kötődni.
2018. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!