Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jött ez a nagy eső. Egész nap...

Jött ez a nagy eső. Egész nap fájdogált az alhasam. Más is volt már igy? 22 hetes kismama

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol esett?


Nekem hétfőn volt így... Be is dagadtam, pedig nem vizesedem kifejezetten


36+5 hkm

2018. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegen. Orvoshoz nem kellene elmennem? Kedden voltam de most megijedtem.
2018. jún. 1. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél be dupla magnéziumot, pihenj


Sima "fájdogálással" nem kell menni :)

2018. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy fájdogált? Magnéziumra elmúlt? Valószínüleg nő a méhed, változnak odabenn a dolgok. Nekem pár napja szúrkál az alhasam, de ismerős az érzés, mert az elsőnél is ugyanez volt.


22 hetes kismama

2018. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen időszakok és aggasztó, én tudom. Volt az a magnézium mennyiség, amitől elmúlt. 8-9 magnesii citrici. Nekem a szervezetem is erősen jelzett így, hogy többet kellene pihenni. Másfél évessel voltam itthon de ugyanúgy mentünk mindenfele meg itthon is szinte mindent egyedül csináltam, ezt az utóbbit adtam lejjebb, utána már főleg hidegfront körül voltak csak görcsölgetések.
2018. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sok magnéziumot vettem be, és reggelre elmúlt.
2018. jún. 2. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!