Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukak, akik harom, v. tobb...

Anyukak, akik harom, v. tobb gyereket szultek sikerult visszanyerni az alakotokat? Ha igen, hogyan? Hozzatennetek azt is, hany kilot hiztatok es hany evesek voltatok, mikor az utolso gyerek szuletett?

Figyelt kérdés
En most varom a harmadikat, es bar nem vagyok az a tul hiu tipus, de nem szeretnek tul sok plusz kilot. Masodik babaval 13 kilot hiztam es nagyon soknak ereztem, vissza sem fogytam teljesen.Most 13 hetes vagyok 55rol indulok, normalis kereteken belul igyekszek odafigyelni,h.ne egyek ketto helyett es kicsit kevesebb legyen a vege, mint legutobb.

2018. jún. 2. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz hogy nekem még csak egy gyerekem van de túl sokat hiztam (terhesség előtt 69 kg terhesség után 94 kg)

Én egy saját módszert próbáltam ki ami nagyon bevált, 4 hónap alatt leadtam 15 kg-ot.

Annyit csináltam hogy napi 3x ettem semmi nasi és édesség (heti 1 szelet csoki belefér több nem) és csak vizet ittam, este 6 után nem ettem semmit. Mellette napi 60 felülést végeztem felosztva 3 szakaszra (3x 20) és sokat sétáltam.

2018. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és 24 évesen szültem és még szoptattam a kisfiamat
2018. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha az előző kettő után vissza tudtál alakulni, akkor most is sikerül majd. Én háromszor szültem, utoljára ikreket 42 évesen. El lehet képzelni, mekkora hasam volt az ikerterhesség végén. Mondjuk nem híztam velük, csak 14 kilót (57--->71). Császárral születtek, a varratszedésre már 58 kilósan mentem. A hasam 2 hét alatt újra lapos lett. Igaz, kicsit megnyúlt a bőr, de ez is nagyjából visszafeszesedett fél év alatt. (vállalható bikiniben is). Többnyire genetika, hogy ezt így megúsztam, de kezdetektől sok tejem volt, a babáknak 6 hónapos korukig csak azt adtam. Utána meg elkezdtem mozogni, heti kétszer futok 5 km-t és keveset eszem, sok folyadékot iszom.

Lényeg, hogy ne aggódj, nem törvényszerű hogy a szülések miatt anyakanca legyen valakiből.

2018. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mind a 3 terhességemnél 50ről indultam 74el mentem szülni és mikor haza mész a korházból és csak szoptatsz reggelizetsz főzöl mosol takarítasz 3 gyerekre meg a férjedre akkor pár hét és versenysúlybsn leszel.

Legalább is én így voltam.

Ja és a 3.nál 24 éves voltam.

2018. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerekeim 5 éves, 3 éves, 5 hónapos. Alapból sovány vagyok, terhességek alatt 25 kg-ot híztam. Első kettő után simán lement, most kicsit lassabban. Én örülnék ha nem fogynék tovább, de alkatilag gebe vagyok. Viszont a hasam az aránytalanul nagy, meg kétoldalt a csípőmnél kiáll a háj. Egy két héttel ezelőttig még s kismama felsőim és farmerek hordtam. Megmondom őszintén, semmi különöset nem csináltam, nem nasiztam annyit. Tornázni kéne...majd, valamikor. Lehet a hasizmom is szétnyílt, utána kéne olvasnom... De egyelőre semmi energiám tornázni. 35 éves vagyok.
2018. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Remelem, nekem is sikerul majd tobbe-kevesbe visszaalkulni, de a hasam mar biztosan nem lesz a regi. Igazabol ket gyerek utan nincs egy csikom se es a bor sem plottyedt, de alkatilag a folosleg a hasamon van 😓Meg nem vagyok mar 18 sem, mire megszuletik a baba majdnem 31 leszek.
2018. jún. 3. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
nagy családdal szép az élet.náladk rédező minden rendbe lesz
2018. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!