Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akik hármasikreket...

Anyukák akik hármasikreket vártok/tatok meddig volt rosszullét?

Figyelt kérdés
Még csak 8hetes vagyok, és étvágytalan, gyenge, émelygős, hányinger stb... csak feküdni bírok . Ezis elmúlik a 12. hét után? Vagy hármasikreknél tovább tart? Mert már nemigazán bírom. Se enni, sőt még inni is kényszerrel megy. Vitamint szedek, és magnéziumot. Doki aztmondta annyit egyek amennyi jól esik. De napi kajám max egy tányér leves, kis mandarin, meg kifli. Husfélét abszolút nem tudok enni. Ez okozhat problémát?

2018. jún. 2. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ikerterhesség függő. Én hármasikrekkel 2-3 hétig voltam csak rosszul kb 9-12. hét között, csak szalámis kenyeret ettem. Momdjuk húst utána se kívántam, de azt leszámítva tudtam normálisan enni. (A fiaim meg igazi vércse típusok lettek, húst hússal esznek...)


Ha tényleg hármasikrekkel vagy terhes akkor írj rám, szeretettel várunk a facebook csoportunkba. Bocsi de a gyakori tele van olyan aberrált nőkkel akik trigemini terhesnek kamuzzák magukat

2018. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem várok ugyan hármasikreket, de ugyanezt produkálom, amit te, 8. hét szintén. Már van egy lányom, vele ugyanez volt anno. Kitartani tudsz, mást nem nagyon. Illetve én most észrevettem, hogy a vitamintól mintha rosszabbul lennék, úgyhogy nem szedem pár napja. Hát, így vannak értékelhető részei a napomnak, még ha nem is vagyok jól mindig.

Nyugi, baj nem lesz abból, hogy keveset eszel, a babák elveszik, ami nekik kell.

2018. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyes már miért kamuznék?😀 Még vicces kérdést sem tettem fel. Uh képem is van. Énis nagyon meglepődtem egy babát terveztünk, kettő lett beültetve a biztonság kedvéért, szóval ikrekkel még számoltunk. Majd leestem az ágyról, mikor doki mutatta a harmadik babát. De írok majd :) bár nyilvánosságra még 12.hétig nem hozom .:)
2018. jún. 2. 13:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem tényleg elveszik amit kell, mert nem sok mindent tudok nekik bejuttatni :(
2018. jún. 2. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Kitartás! Most a legnehezebb időszakban vagy, pár hét és javulni fog. Nekem egy babával 3 hétig csak napi 1 gyümölcs joghurt maradt bent, napi 15x hánytam, a vizet is csak kortyonként ittam. Pár hét alatt 6 kg fogytam. Semmi gond nem volt a babával. Sok erőt!!
2018. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, énis fogytam már :( de lényeg h babákkal ne legyen semmi, akkor kicsit megnyugodtam, hogy más is volt így lsr hálistennek picinek nem lett baja :)
2018. jún. 2. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
12. héten émelyegtem pár napig. De aztán 14-20 het között volt minden bajom. Nem kimondott hányinger, émelygés, inkább úgy éreztem, hogy leállt az emésztésem, semmi nem esett jól. De 20. héttől a szülésig szuper jól ereztem magam.
2018. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak egy babát vártam, de húsfélét egész terhesseg alatt nem bírtam enni, úgyhogy ettöl nem lesz baj, ne aggódj :)

Minden jót!

2018. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titike24 válasza:
Sziasztok! 6 hetes kismama vagyok, tegnap harom babocat lattunk szivhanggal. :) Budapesten tudtok orvost ajánlani?
2019. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!