Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltok otthon levo...

Mit csinaltok otthon levo kismamak?

Figyelt kérdés
Masodik babamat varom, az elso oviban. En nagyon unatkozom. A takaritast, fozest stb megcsinalom, de utana nem tudok mit csinalni. Nemreg vegeztem esti okj-n, egyelore nincs lehetosegem masikba belefogni, mert nem tudnek bejarni. Szoval van egy kis idom addig, amig oviba megyek a nagyert es hat elegge unatkozom olyankor. Amig tanultam, az lekotott alvasidoben.
2018. jún. 3. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Én leginkább izzadok :D.

De viccet félretéve, pakolgatok, rendezhetnek a dolgokat, vásárolgatok. Első babámat várom, így sokat olvasgatok, szülésfelkészítőre járok, tervezgetek. Közben filmezgetek, megnézem a sorozatokat, amikre sose volt időm meló mellett.

2018. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én ha unatkoznék tuti, hogy olvasnék.
2018. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Olvass könyvet, pihenj, aludj. Nézz sorozatkat.
2018. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagy oviban, kicsivel itthon vagyok, nem unatkozom 😃 ha lenne ilyen tv.t néznék, aludnék, kötnék.
2018. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy ezt en is tudom, de milyen konyvet olvassak, milyen sorozatot nezzek. Ilyenkor vagyok bajbanm
2018. jún. 3. 17:42
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert. Ha tudnatok ajanlani cimeket, megkoszonnem.
2018. jún. 3. 17:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nyelvtanulas? Vagy annak frissítése? Azt otthon is tudsz könyvekkel, vagy ha belefér skypeon is adnak többen órát! 😊
2018. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én végig néztem pl. Grace klinikát, jó sok része van.

Amúgy meg horgolj babatakarót, sokáig fog tartani.

2018. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Munka?
2018. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszi 😇

Dolgozom itthon eleget utolso, itt a kert is de ma is esett az eso es unatkoztam, mikor a gyerek aludt. Nekem nincs home office, en sori dolgozo voltam.

A nyelvtanulas is jo otlet, a vegzettsegem melle vannak olyan munkahelyek, ahol kerik.

2018. jún. 3. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!