Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik terhesség és nagyon...

Harmadik terhesség és nagyon rosszul vagyok. Az első kettőnél nem volt ilyen. Más is járt így?

Figyelt kérdés

Szörnyű hányinger, émelygés kb. a nap 24 órájában. Megmozdulni is rosszul esik. Alig tudom ellátni a másik két gyereket. Van már fiam és lányom is, így még arra sem tudom fogni, hogy más a neme. Lányomnál volt kis hányinger, de ehhez képest semmi.

Hát erre nem számítottam. :(


2018. jún. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 7+3 hetesen. Mondjuk nekem a második gyerek, de a lányommal is így voltam a 14. hétig. Hát... kitartani tudsz. Néha, időszakosan jobb egy kicsit. Olvasgass a neten praktikákat, nekem néha segít a hideg kóla, citromos víz, háztartási keksz, barack. Próbálgasd, amit találsz, hátha valamelyik bejön legalább néha.
2018. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem második terhességem. 6 hetes 4 napos vagyok, állandó hányinger (még az a szerencse hogy csak az inger és az öklendezés), fáj a derekam, rengeteget görcsölök és állandó hőemelkedés. Ez jellemzi minden napjaim.

Az első terhességem meg sem éreztem.

2018. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, második terhességem (első baba, az előző elment). Hideg kóla segít csak kb, tudom hogy nem a legegészségesebb, de muszáj koncentrálnom a munkámra :(
2018. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első után úgy éreztem a második sokkal nehezebb. Hát a harmadik mindent visz.

Nekem is csak hányinger és nem hányok. De már azt mondom bárcsak hánynék, talán megkönnyebbülnék.

Kólát meg ilyesmit több, mint 10 éve nem iszok, de ha nem lesz jobb kénytelen leszek. Csak hát nem pont a terhesség alatt kellene elkezdeni.

2018. jún. 3. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:

En a harmadik babat varom, de vetelesek miatt ez a sokadik terhessegem. Sem a megszuletett ket gyerekkel, sem a vetelessel vegzodo terhessegek alatt nem volt semmi bajom a puffadason kivul, max a vegen a gyomoreges es az aranyer.

Most maskepp volt, en is meglepodtem. 8-12 het kozott voltam kifejezetten rosszul. Allando szedules, gyengesegerzet, folyamotos hanyinger, de hanyni alig sikerult. Allandoan farkasehes voltam, de szinte minden kifordult a szambol, de legalabb ejjel alig birtam aludni, ugy egett a gyomrom.

Nekem a kifli/ures kenyer segitett es az edes utalok, szorp, szensavas vizzel peldaul. A cola is jol esett, csak nem mertem sokat inni. Mindenesetre egy honapig ilyen hulyesegeken eltem, felkaptam 2 kilot, de veget ert.

Azota sem vagyok meg 100%-os, random leesik a vernyomasom (amugy is alacsony), kimegy az ero belolem, elszedulok es percekig az ajulas kerulget. Kellemetlen, de ahogy rendezodik a vernyomasom rendben is vagyok... 17 hetes vagyok es mar tobb, mint egy honapja ez van heti par alkalommal.

Szoval van ez igy, tenyleg igaz, hogy minden terhesseg mas...

2018. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első 4 hónap nekem is ilyen elviselhetetlen hányingerről szólt. Kólát elvből nem ittam, helyette citromos vizet ittam, azaz vizes citromot, mert rengeteg citromot tettem bele. Teljesen nem múlt el a hányingerem, de sokat segített.
2018. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!