Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi pocak = kicsi baba? Mit...

Kicsi pocak = kicsi baba? Mit gondoltok, illetve mi a tapasztalatotok erről?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez csak egy dolog... Ott van, hogy mennyi a magzatvíz, milyen az anya anatómiája... Ezért van, hogy teljesen életképes babák születnek úgy, hogy előtte ruhában nem is látszott a terhesség. Nem nagyok, de nem extrém picik. 2 kilós bébit még el lehet rejteni, de nyilván van, akinek az is nagyon látszik.


Korreláció persze van a baba mérete és a pocak között, de ez akkor is egyetlen tényező csupán, nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ez nem ennyire egyszerû.

Alkattól, a csîpô szélességétôl és a hasizom feszességétôl függ, hogy mekkora lesz a has. Ha gyenge a hasizom, kisebb babával is lehet valakinek nagy hasa és fordítva.


Nekem olyan az alkatom, hogy félidônél is kérdezgették, hogy hol van az a gyerek. Sportoltam is sokáig. A végére se lett nagy hasam, majdnem 4kg-mal született a gyerek.

2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs osszefugges.

Vekony vagyok es kicsi volt a hasam mindeket terhessegemnel. Az egyik gyerek kozel 4 kg-os lett, hosszu es nagy feju. :)

A masik nem kett nagy, de nem is volt olyan kicsi, mint a pocakom (3100g).

Baratnomnek hatalmas hasa volt, 30 hetesen nezett ugy ki, mint en szules elott es picivel 3 kg felett szuletett a lanya.

Nagyban fugg a testalkattol es edzettsegtol, hogy mennyire eros a hasizom, ezert is van, hogy sokszor a tobbedik babaval hamarabb van has es nagyobb is, mert egyszeruen mar nem tart jol a hasizom, ha nem lett visszaerositve.

2018. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb volt a hasam, kisebb volt a fiam is, viszont ő majd egy hónappal előbb jött, lehet a végére nőtt volna ő is nagObbra
2018. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos van valamennyi összefüggés, de nem egyenesen arányos..


Nálam igaz.. Kis pocak kisebb baba ( utolsó hetekben vagyok, 2,5 kg alatinak saccolják)

2018. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt igaz. Pici volt a hasam, nagy lett a lányom.
2018. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pici hasam volt, csak az utolsó pár hétben néztem ki tényleg terhesnek és átlagos méretű babám lett.
2018. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés szerintem. Nekem hatalmas hasam volt, mindenki azt hitte ikrek. Ehhez képest a fiam 41. héten 3060 grammal és 52 cm-rel született.
2018. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam így volt, az első fiam nagyobb volt, a hasam is nagyobb volt vele. A második kisebbnek született és a pocak is kisebb volt.
2018. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és az első fiam hamarabb született egy héttel. 9-es hozzászóló voltam
2018. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!