Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már hasonló helyzetben...

Volt már hasonló helyzetben esetleg valaki?! Rosszullét. “érdekes” menzesz.

Figyelt kérdés
Utoljára ..április 2-6 ig volt rendes normális állagú menzeszem! Ami a szokásos tünetekkel 5 napos volt! Azóta április 25 én barnaztam egy két napot .. “gyengén”tisztasagival olyan szépen kibirtam... utána majus... várok hátha másképp lesz mi,vagy épp nem jön meg! Aminek a legjobban örülnénk mert babát szeretnénk! Majusba 29 én jelentkezett barnazas ami tartott 3 napig közte egy nap szünettel és abszolút nem erősödött verzesnek! Dokinal voltam tegnap mert mentem a vizsgálati eredményéért! Minden kiváló! Semmi elváltozás semmi gyulladás .. semmi! Teszt negatív amit tegnap pisiltem! Az meg semmi! Reggel fűnyírás ... közbe rohanás hányni! Majd este jövünk haza munkából és autóba hányinger... félre allas .. hányas .. ami kísért egy irtó erős fejgorccsel ráadásul! Amint kijött minden... mintha semmi gondom nem lett volna .. semmi! Kérlek ha valami tapasztalt hasonlót ossza meg velem:) szívesen hallgatom meg a jóindulatú tanácsot!

2018. jún. 5. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj egy hét múlva is, lehet hogy késői fogantatás.

Ha az is negatív akkor más van a háttérben.

2018. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Doki csinált uh-t? Nézett hcg-t?
2018. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen , múlt hónapban nézett Uh-t! Azt mondta menjek vissza egy hónap múlva mert meg 100% os “nyomot” nem lat hogy terhesség áll e fenn... ciszta meg minden egyéb elváltozás nincs! Azt mondta minden rendben ahhoz hogy sikerüljön! Mert rákérdeztem hormon vérvétel szükséges e azt mondta egyenlőre nem! Nem gondolná hogy gond lenne azzal! Tegnap voltam újra nala az eredményért ,kiváló lett ... semmi rossz dolog hal isten! De fogalma se volt szegénynek miért jöttem vissza.. úgy kellett szolnom neki újra.. ami érthető ennyi páciens után.. a válasz az volt fájdalmas panasz van e? Amire válaszoltam hogy nincs... egyéb panasz? Mondtam semmi ..(ezeken kívül amiket leírtam!) így azt kaptam egy hónap múlva menjek vissza ha addig se lesz rendbe a menzesz,vagy ha nem lesz egyéb panasz
2018. jún. 5. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs rendes menstruációd a teszt meg negatív, akkor szerintem ez nem terhesség lesz.

Az, hogy menstruáció helyett pár csepp vérzésed van inkább valami hormonális zavart jelent.

2018. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Doki UH-n kb. 5 hetes terhességet lát leghamarabb. Abból, hogy egy hónapja/pár hete nem látott semmit és jó lett a keneted eredménye nem lehet megmondani, hogy terhes vagy-e. Ha terhesség okozza a tüneteid, szerintem a tesztnek holnap reggel már ki kellene mutatnia. Ha mégsem vagy terhes, a hányás lehetett vírustól vagy magas prolaktin-szint is okozhat terhességhez hasonló hányingert. Ha biztosra akarsz menni, akkor menj valami magánlaborba vérvétellel HCG-t nézetni, egyébként meg marad a várakozás, párnaponta tesztelgetés, újra dokihoz menetel.
2018. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!