Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek vagy nem? 26....

Linaa99 kérdése:

Terhes lehetek vagy nem? 26. nap kèsès!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal szeretnènk babát meg is vannak a körülmènyek hozzá. Vèdekezès nèlkül szeretkezünk másfél éve kb. ! Annyit mèg tudni kell hátra hajló mèhem van ami miatt "nehezebb" teherbe esnem! A lènyeg ma van 26. napja hogy kèsik csináltam a 12. Kèsèsi napon egy Movo terhességi gyorstesztet 'tesztcsík'negatív lett.

Majd rá 4 napra csináltam egy Mono 'kazettás' tesztet amin nagyon halvány második csík van. Pénteken megyek nőgyógyászhoz.. Addigis várnám a válaszokat mi lehet. !



2018. jún. 5. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán milyen válaszokat vársz?


Van egy pozitív teszted. Mit szeretnél hallani?


Nem tértél ki rá hányadikán lett pozitív, de a 6. hét előtt semmi értelme nincs orvoshoz menni.

2018. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A halvany csik is csik!:)
2018. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csinálsz egy másfajtát. Erre nem gondoltál? Facelle nagyon jó! Csak mert 26 nap késés után nem fer bele a halvány, az meg pláne hogy másik meg negatív.
2018. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

26. nap késésnél nem halvány csíknak kéne lenni, hanem olyan erősnek hogy az majd kiugorjon. Ezért én nem tudom... Nem nézted te be azt a "pozitív tesztet"?

Ennyi késésnél már erős tüneteidnek kellene lenni is.

2018. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van ismerősöm, aki 8hetes terhesen produkált nagyon halvány pozitívat. A halvány csík is csík. De biztosat csak a nőgyógyász fog tudni mondani. Drukkolok:D
2018. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy megjegyzés.Már régen megdőlt az az elmélet,hogy hátrahajló méhvel nehezebb teherbe esni.
2018. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hátrahajló méh nehezebb teherbe esést direkt raktam idéző jelbe :) egyépként a jelek megvannak és csak erősödnek. !
2018. jún. 5. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj másfajta tesztet is. Majd' egy hónap késésnél full pozinak kéne lennie. A jelek nem lényegesek, ugyanis a koraterhes tünetek = premens = bármi hormonbaj tünetekkel.
2018. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 honapos kesessel mar 2 honapos terhesnek kellene lenned! A teszt pozinak kell mar lennie, hogy birod ki h ne csinalj egy rendes bolti tesztel tesztet? ;)
2018. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!