Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nektek milyen hashajt...

Terhesen nektek milyen hashajtó módszer vált be?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok, van, hogy több napig nem tudok wc-re menni. Laevolac-ot próbáltam, de újabban semmi hatása (nem szoktam hozzá, nem folyamatosan szedtem, de most nem használ.)

Sajnos a zabkorpa, szilvalé, narancslé, joghurt, kefír, tamarin és ezek vegyítve is végig lettek próbálva, sikertelenül :/


Ti ezeken kívűl miket próbáltatok, ami hatott is?



2018. jún. 6. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lukald meg magad. Tudom, undorítónak tűnik, de hidd el, működik.
2018. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi folyadékot fogyasztasz? Ez sem mindegy nekem pl ez segített
2018. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp. Nem csinál görcsöket.
2018. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a lenmag segített. 1 pohár joghurtba 2 kanál lenmag. Minden este ettem ehy ilyet, másnap nem volt gond.

Esetleg Mira vizet is kipróbálhatod, van akinek segít.

2018. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2

Napi 2-3 liter.


#1

Az előző terhességem alatt pont ilyenkor jött ki az aranyerem nagyon durván, úgyhogy inkább belsőleg oldanám meg.

2018. jún. 6. 12:03
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Na azt még nem próbáltam. Gyógyszertárban, vagy drogériában lehet kapni?

2018. jún. 6. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Laevolac nekem semmit sem csinált. Amikor felírta az orvos, 5 napig ittam a max adagot,és egyszer sem(!) voltam wc-n. A fentebb említett praktikák sem jöttek be, a lenmag sem sajnos. Most viszont ugy tűnik a körtelé segít. Ezt is az orvosom javasolta. Szűretlen 100%os körtelé, minden nap iszom egy-két pohárral, ha "sürgős", akkor megiszom az egészet (0,75l-es kiszerelésben veszem.) A biztonság kedvéért eszem hozzá barackot és kefirt, és így másnapra hat.
2018. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emeltem a folyadékbevitelt,és rengeteg zöldséget fogyasztok ( mivel terhességi diabéteszem van, a húsokhoz is, köretnek kb csak zöldségeket eszem nagy mennyiségben) uborka, paradicsom,újhagyma,retek ... egy-két nap,és teljesen rendbe tette a székletemet, pedig vasat is szedek,és az is megfogja, nekem is voltak gondok korábban... volt, hogy egy hétig sem sikerült...
2018. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked a sok zöldségtől nem lett sok savad?

Mert én pl a paradicsomot imádom, de emiatt már azt se nagyon merek enni.

2018. júl. 21. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Illetve este már csak nagyon keveset eszem, mert előfordult, hogy ha többet ettem, savam lett. Napközben nem volt még ezzel gond.
2018. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!