Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is fiús pocakom...

Szerintetek is fiús pocakom van? Mindenki azt mondja.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2018. jún. 6. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhes pocakod van. :)
2018. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos, hogy valaki beköltözött abba a pocakba :)
2018. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy fiút sem láttam ilyen pocakkal...
2018. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Esküszöm az égre, a mai terhesek idióták. Ennek fejében bocs, de a fiús hasadat gyászolni fogod, miután megszültél és a megnyúlt bőrt fogod nézegetni és tapogatni. :D
2018. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En meg eskuszom az utolso kommentelonek nem jon a gyerek ossze es qrva feltekeny 😄
2018. jún. 6. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nagyon arrogans vagy, mar nem azert, hogy az 1. valaszolot vedjem :D

a hasad sima terhes has, semmi extra nincs benne. szep kerek. de a felfogasod, meg a fogalmazasod leendo anyukakent...a felsodrol mar nem is beszelve. :D

2018. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a hasforma által határozzuk meg a nemét elméletnek. De nekem is ilyen alaku volt sokan mondták nekem is ezt és fiú lett. De szerintem a hasforma alkat függő.
2018. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem te vagy, aki hetente panaszkodik, hogy nem látják a baba nemét az uh-n? De egyértelműen kideült már, hogy fiút próbálsz odaképzelni
2018. jún. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lányos pocak egyébként, de bármi lehet



Menj már el 4d-re, tényleg szülésig fogod feltenni a miért nem látszik h fiú kérdéseket?


Lehet ezért nem mondja neked a doki se, nehogy valamit csinálj mert nem fiú..

2018. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a második trimeszterbe belépsz majd akkor meg tudják mondani UH alapján. Hasad alapján nagyon az elején jársz. Van egy 1,5 éves kislányom, most 22 hetes kismama vagyok és kisfiút várok. Mindkét alkalommal ugyanolyan formájú volt a hasam (most még jelen időben is). Ebből NEM LEHET MEGÁLLAPÍTANI A GYEREK NEMÉT, ez egyéni, hogy kinek milyen formájú pocakja van.
2018. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!