Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás rózsaszínes pecsètelès?...

Barnás rózsaszínes pecsètelès? 6 hetes kismama 3 napja hol barnás hol rózsaszínes pecsètelèsem van Amikor ezt èszrevettem azonnal mentem a kórházba Ott megvizsgáltak nem találtak semmit Gyógyszert nem kaptam

Figyelt kérdés
Hètfőn kell mennem a saját orvosomhoz Nagyon aggaszt első baba Volt már valaki így? Mi történt? El múlik?

#barnás #rózsaszínes pecsètelès
2018. jún. 7. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem lehet megmondani hogy elfog múlni.

Engem 15 hetes elöntött vér 4 hétig barnáztam.

Nem tudtak megmondani mitől de nekem magnéziumit progeszteront és érerősítőt kellett szednem.

Mostmar 1 hete megszünt.

Viszont azt mondták ha kisebb terhes lettem volna akkor elvetéltem volna.

Sztem progeszteront azért kiírhatták volna.

Az is lehet hogy mivel ilyrnkor vérbővebb a hüvely kis hajszál erek elpattanak.

Ne idegeskedj pihenj.

Hétfőn doki után okosabb leszel.

Írj majd mi volt.

Kitartást!

2018. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gravidát és magneB6 ot szedek.Görcsölni is csak az az érzés hogy lassan meg jön. De arra azt mondta a doki hogy az normális és akár a 16 hétig is eltarthat.
2018. jún. 7. 08:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnazas,igaz nekem hamarabb a pozitív teszt után pár nappal, olyan 4hetesen. Azonnal bementem én is a kórházban, megvizsgáltak, nem találtak semmit meg a petezsak is csak sejthető volt, de elhitte az orvos nekem,hogy terhes vagyok és irt fel progeszteront. Azóta már 25 hetes terhes vagyok és minden rendben van. A barnazas másnapra el is múlt de sokáig szedtem a progeszteront azért.
2018. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem, hogy nekem is sokáig megvolt a mindjárt megjön érzés legalább 15 hetes korig, de azt mondtak az normális, ha nem erős a görcs és nem jár hozza vérzés.
2018. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Progeszteront írhatott volna az ártani nem árt.

Én pont emiatt vetéltem el 9 hetesen de reméljük hétfőig semmi baj nem lesz.

Vérképet nézett legalább ?

2018. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet jobban tennèm ha vissza mennèk ès iratnèk fel? Akkor is kérdeztem az orvostól de azt mondta hogy nem kell korai mèg a terhesség 2mm es mèg csak.
2018. jún. 7. 09:18
 7/15 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen nekem is volt ilyen. Először rózsaszínes folyás, majd barna pecsételés, aztán amin majdnem rosszul letteü, és azt hittem vége: vérzés. Én már az elején kaptam progit, azóta minden okés. Majd írj mi volt a dokinál.
2018. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Semmit nem nèzett. Csak hüvelyileg vizsgált meg meg hüvelyi ultrangot csinált. És ennyi. Ott rendben talált mindent. Annyit mondott ha a következő menstruáció esedèkes és rendesen meg is lesz akkor el fog menni. Fiatal orvos volt..
2018. jún. 7. 09:21
 9/15 anonim ***** válasza:
3-4 válaszoló vagyok. Igen emlékszem nekem is azt mondta az orvos,hogy vagy megmarad vagy nem, nem tudják ok sem előre megmondani. Nekem is hüvelyi ultrahang volt csak amin sejthető volt 3mm petezsak, egy het múlva mentem kontrollra az az egy het alatt teljesen kivoltam készülve, féltem, hogy nem marad meg s terhesség, vagy nem fejlődik tovább csak a gyógyszerek miatt nem verzek. De minden rendben lett végül! Neked is vissza kellene menni szerintem,hogy írjon fel gyógyszert mert az sokat segít. Szurkolok, majd írj,hogy mi volt! Próbálj meg ne idegeskedni, amit persze tudom ebbe s helyzetben nem lehet nem tenni..
2018. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most készülök vissza menni az esztèkába. Elvileg időpont nèlkül is fogadniuk kell ebben a helyzetben. Bízok benne h írnak fel valamit
2018. jún. 7. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!