Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten 10,5 kg plusz az...

36. héten 10,5 kg plusz az valóban nagyon sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. 55 kg-al kezdtem a terhességem, 157 cm vagyok. Most kezdtem a 36. hetet és 10,5 kg-nál tartok jelenleg. Egyik ismerősöm kérdezte hogy hogy állok a kilókkal, neki mondtam és teljesen kiakadt rám, hogy már most veszélyeztetem a gyerekem életét azzal, hogy ennyit felszedtem...eléggé megijedtem hogy igaza van. Ezért kérdezném a tapasztalt anyukákat hogy ez valóban rengeteg-e és ahogy mondta, lehetetlen leadni?


Köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 7. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy rengeteg, már a végén jársz... 12 kilóig teljesen tankönyvi a hízás, ha nem indultál sok plusszal.
2018. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok! Ket gyerekem van, 45 kilorol indultam es kb 13 kilot hiztam mindkettonel. Ebbol szules utan 8 kilo alapbol eltunt. 20-30 kilo hizas, az a sok!
2018. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem sok. Hülye az ismerősöd.
2018. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom az ismerősöd az a hízó disznó fajta. Nem, nem sok 12 kg-ot érdemes hízni maximum , te már a végén vagy , úgyhogy pár kiló még belefér.
2018. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amint megszülsz az mind le is megy...Ne foglalkozz senkivel.34hetes vagyok és 9kg-ot híztam eddig..második terhességem.elsővel szülés után egyből lement 8kg.Az ismerősöd egy igazi bolond,aki unatkozik és.másokat csesztet
2018. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok,én nagyon soványan estem teherbe 177cm/57kg voltam kezdetkor,14kg jött rám összesen,az utolsó hónapban csak fél kgt híztam. Ebből a szüléssel 10kg lement,a maradék 4kg szerencsére rajtam maradt azóta is.
2018. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok.
2018. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem sok


Én 13 kgnál tartottam ekkor


Halálra lettem dicsérve a védőnő és az orvos által ( nem is értettem)1 héttel korábban


Azóta 1,5 kg jött fel 3 hét alatt..


Baba viszont 550g szedett fel ebből...


Azt sem lehet tudni ebből

Mennyi a víz... Stb


A 12 kg is csak hozzávetőleges... Minden ember más...


Édesanyámat mindenki piszkálta.. Aztán könnyebb volt 2 héttel szülés után, mint annalelőtte... Azóta is mondja mennyire megalázták még az orvosok is

2018. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen normális. Mondjuk én tényleg nehezen adtam le, mert ami a szüléssel lement, azt az első hetekben visszazabáltam. :-D Úgyhogy a többletet tényleg zsírból kellett lefogyni. :)
2018. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

19 hetes vqgyok most tartok 9 kgnál és jól érzem magam.

Én úgy elküldtem volna az ismerősödet melegebb éghajlatra ahogy elő van írva.

Foglalkozzon a sqját súlyával meg gyerekével.


Elöző terhességem 50 kgról indult 74kgmal mentem szülni,na az sok volt szerintem!

Mások szerint meg ragyogtam! :D

2018. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!