Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házasélettilalom C2000 méhnyak...

Házasélettilalom C2000 méhnyak miatt? Orgazmusra is vonatkozik?

Figyelt kérdés

semmi panaszom, 32 hetes vagyok már a 24.héttől C2000 a méhnyak. akkor nem mondott semmit a doki, viszont 2 héttel ezelőtt ráírta a papíromra hogy házasélet tilalom. erre mondtuk hogy az eddig sem volt (páromnak kellemetlen ez a baba miatt). Szóval a helyzet hogy álmomban orgazmusom szokott lenni annyira kívánós vagyok.

Szerintetek az orgazmus árthat? a házasélettilalom nem csak a behatolásra vonatkozik?



2018. jún. 7. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2018. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Az orgazmus méhösszehuzodást okoz és beindulhat a szülés
2018. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gondoltam, de sajnos az álmok ellen nem tudok mit tenni...így van orgazmusom is...
2018. jún. 7. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6. héttől, vagyis alapból 2000-es volt. Szerintem ez nem igazán lehet ok. Biztos nincs más? Keményedések pl.


Az orgazmus is árthat. Nyilván van olyan, ami ellen tenni nem tudsz, de szándékosan nem kell előidézni méhösszehúzódásokat.

2018. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem, de 2,3,mostai.terhességemnél is 2000 volt már kezdettől. Ez tök normális többedik babánál(de akár elsőnél sem kóros), nem is értem a tilalmat, nekünk sosem volt.
2018. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2000-es érték tök szubjektív. UH-n nem nézték meg? Ha nincs tölcsérképződés és nem rövidül a méhnyak, totál felesleges a tilalom.
2018. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem kezdettől ennyi volt,de semmiféle tilalom nem volt.


Orgazmusról annyit,hogy én olvastam egy doki válaszát,aki azt mondta az álom alatti orgazmus is orgazmus,de nem olyan mint az "igazi" még ha annak is tűnik,és nem okoz bajt.Különben ugye mindenkinél baj lett volna.

2018. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
házasélettilalom sírok ettől a megfogalmazástól:D
2018. jún. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!