Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképp pozitív a teszt...

Mindenképp pozitív a teszt még ha a másik csík halványabb is?

Figyelt kérdés
Tegnap csinaltam egy terhességi tesztet, mert egy hete nem jott meg a menstruaciom,de elotte ugyan ugy fájt a cicim meg a hasam, mint amikor meg kéne hogy jöjjön. De semmi más terhességre utaló tünetem nincs. Amikor megcsinaltam először rendesen megjelent az egy csík,amelyik azt jelenti,hogy nem vagyok terhes, aztan amikor letelt az 5 perc megjelent a másik is de halványabban mint a másik. Megnéztem a leírásban de még annál is halványabb volt mint azon az ábrán. Most akkor ez mit jelent?

2018. jún. 7. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudnál képet feltölteni? :)
2018. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Időn belül jött ki a csík?

Nekem is halvány volt az x-epil időn belül,de nálunk Bejött az a pozitiv is :)

2018. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem találom hogyan kell képet feltölteni.
2018. jún. 7. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert halvámyabb mint a mellékelt ábrán az nem azt jelenti hogy hibás.

Van mar hcg a vizeletben azt jelezte

Igaz kis mennyis3g azért halvány a teszted.

De pozitiv.

3 nap múlva csinalj újat erősebb lesz a 2. Csík.

2018. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is először halvány volt(gabriel teszt) de azt mondták a halvány csík is csík.Másodszorra már eggyértelműen látszodott a második csík is
2018. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A halvany is pozitív de 2-3 nap múlva csinálj megerositeskepp újat.
2018. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Neszty01 válasza:
Szia! Én pont ma reggel csináltam tesztet ami nekem is nagyon halványan de ott lett a csík:), pedig én nem is akartam tesztelni csak felhívtam a dokim, hogy nem jött meg már lassan két hete, (de nekem előtte is gondok voltak a menstruációmmal) és ő mondta, hogy mindenképpen csináljak tesztet. Hát remélem én is hogy lesz belőle baba! Drukkolok neked is!
2018. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!