Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nem hányt a terhesség...

Van aki nem hányt a terhesség alatt és szépként élte meg a várandósságot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 23:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal többen vannak ilyenek, mint azok, akik nagyon szenvedtek. :) (legalábbis az én környezetemben)
2018. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez egy nagy felelmem . Most vagyok 5+ hetes és nem szeretnek hányni. Eleve ilyen félelem miatt szedtem nyugtatokat. De a terhesség óta teljesen egészséges vagyok. Nem szedek semmi gyogyszert. Valamiért a hányás nekem szörnyen félelmetes és kibírhatatlan
2018. jún. 8. 23:45
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is rettegtem tőle. Életemben 2-szer hánytam. A 11-ik hétig nem is volt semmi bajom, Azóta napi 3 rókázás a minimum. Most járok a 14-ik héten.

Barátnőmnek semmilyen tünete nincs.

Szerintem ezért felesleges gyógyszert szedni. Persze, nem kellemes, de ki kell bírni.

2018. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És terhesség alatt mi változott hogy nem rettegsz ??
2018. jún. 9. 00:09
 5/30 anonim ***** válasza:
Egy perc rosszullétem nem volt.
2018. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Remelem nekem sem lesz:) az a gond hogy ra parazok . Most is felek nehogy reggel rosszul legyek:(
2018. jún. 9. 00:53
 7/30 anonim ***** válasza:
Szia. Én kb a 6. héttől hánytam a 30. hétig, mégis a tudat, hogy a gyermekünket várom, a legszebb időszakká tette.
2018. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Még egy kósza émelygésem se volt. Mégsem éltem meg szépnek a terhességet, mert ennél sokkal komolyabb problémáink voltak. Inkább hánytam volna...
2018. jún. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hánytam, nem émelyegtem. Cserébe hulla fáradt voltam kb a 16hétig. Azóta semmi problémám.

23hkm

2018. jún. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs teljes átfogom képem. De az már biztos, hogy nem csak a hányással lehet nehézzé tenni a várandósságot.

Én még csak 11 hetes vagyok, nem hányok, de van egy rakás más bajom ami szintén borzasztóan megnehezíti a minden napokat. Pláne úgy, hogy a külvilág szemében meg látszólag jól vagyok, hiszen nem hányok.


Ettől függetlenül nyilván nekem könnyebb a hányósokkal szemben. Mert az tényleg pokoli lehet..

2018. jún. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!