Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Van aki nem hányt a terhesség alatt és szépként élte meg a várandósságot?

2018. jún. 8. 23:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Szerintem sokkal többen vannak ilyenek, mint azok, akik nagyon szenvedtek. :) (legalábbis az én környezetemben)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/30Időpont 2018. jún. 8. 23:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez egy nagy felelmem . Most vagyok 5+ hetes és nem szeretnek hányni. Eleve ilyen félelem miatt szedtem nyugtatokat. De a terhesség óta teljesen egészséges vagyok. Nem szedek semmi gyogyszert. Valamiért a hányás nekem szörnyen félelmetes és kibírhatatlan

# 2/30Időpont 2018. jún. 8. 23:45 Privát üzenet

Én is rettegtem tőle. Életemben 2-szer hánytam. A 11-ik hétig nem is volt semmi bajom, Azóta napi 3 rókázás a minimum. Most járok a 14-ik héten.

Barátnőmnek semmilyen tünete nincs.

Szerintem ezért felesleges gyógyszert szedni. Persze, nem kellemes, de ki kell bírni.

# 3/30Időpont 2018. jún. 8. 23:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És terhesség alatt mi változott hogy nem rettegsz ??

# 4/30Időpont 2018. jún. 9. 00:09 Privát üzenet
Egy perc rosszullétem nem volt.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/30Időpont 2018. jún. 9. 00:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Remelem nekem sem lesz:) az a gond hogy ra parazok . Most is felek nehogy reggel rosszul legyek:(

# 6/30Időpont 2018. jún. 9. 00:53 Privát üzenet
Szia. Én kb a 6. héttől hánytam a 30. hétig, mégis a tudat, hogy a gyermekünket várom, a legszebb időszakká tette.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/30Időpont 2018. jún. 9. 02:21 Privát üzenet
Még egy kósza émelygésem se volt. Mégsem éltem meg szépnek a terhességet, mert ennél sokkal komolyabb problémáink voltak. Inkább hánytam volna...

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/30Időpont 2018. jún. 9. 03:10 Privát üzenet

Nem hánytam, nem émelyegtem. Cserébe hulla fáradt voltam kb a 16hétig. Azóta semmi problémám.

23hkm

# 9/30Időpont 2018. jún. 9. 05:40 Privát üzenet

Még nincs teljes átfogom képem. De az már biztos, hogy nem csak a hányással lehet nehézzé tenni a várandósságot.

Én még csak 11 hetes vagyok, nem hányok, de van egy rakás más bajom ami szintén borzasztóan megnehezíti a minden napokat. Pláne úgy, hogy a külvilág szemében meg látszólag jól vagyok, hiszen nem hányok.

Ettől függetlenül nyilván nekem könnyebb a hányósokkal szemben. Mert az tényleg pokoli lehet..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/30Időpont 2018. jún. 9. 06:03 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiatal anyukák, kismamák! (18-24) Hogy alakul egy napotok? Hogyan élitek meg az anyaságot/várandósságot? Tervezett baba? Bánjátok, vagy a legjobb döntésetek, hogy megszületett/megtartottátok?
A terhességi teszttel milyen hamar lehet kimutattatni a várandósságot, vagy tényleg csak menstruáció után pár nappal lehet csak?
Akiknek első babája is még egy év alatti a második terhesség elején, hogyan éltétek/élitek meg az újabb várandósságot? Félelmek, tapasztalatok érdekelnek.
Aki veszített már el élő babát/illetve a terhesség késői szakaszában szült nem élő babát, az következő terhességénél hogyan készült a szülésre, hogy viselte a várandósságot?
26 hetes kismamik, hogy vagytok? Kinek mekkora már a pici? Vannak problémáitok, vagy még élvezitek a várandósságot?
Aki a terhesség korai szakaszától táppénzen volt, őt miért írták ki? Baj volt, vagy csak könnyebb volt otthon viselni a várandósságot és várni a baba érkezését?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!