Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szakítottunk a barátommal 1...

Szakítottunk a barátommal 1 hete. Ma csináltam tesztet terhes vagyok. Nagyon félek hogy egyedül nem tudom eltartani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Dolgozok. 20 éves vagyok.

Lefeküdt a barátnőmmel és azért szakítottunk. Nekem nagyon hiányzik..


2018. jún. 9. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Beszélj vele, próbálj vele kibékülni.
2018. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Kommunikaljatok!
2018. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha megcsalt csodát ne várj a gyerekkel sem fogod tudni megtartani....

Ha vállalod készülj rá,hogy egyedül fogsz maradni vele. Ne a pasas miatt tartsd meg a gyereket.

Ha pedig úgy érzed menni fog és tényleg a gyereket akarod nem az apja miatt,akkor pedig kitartás.

És bocsi ha kicsit nyers így,de ne legyél naív.

Ülj le beszélj vele de a barátnőddel megcsalt hahó...

2018. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasitól sokat ne várj. Csak akkor tartsd meg a gyereket, ha képes vagy egyedül felnevelni.
2018. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Dolgozol, felelős felnőtt nő vagy. Egy kolléganőm szerint élete legjobb döntése volt, hogy egyedülálló anyaként is megtartotta a gyerekét, nagyon szeretik egymást.
2018. jún. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha külön vagytok, akkor is ő az apa, nem kell egyedül eltartanod. Köteles részt venni az eltartásban.
2018. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy a párod társadnak nem való, de a gyermeketekért ő is felelősséget kell vállalnia, és lehet belőle jó édesapa. Ha mégis egybefúj a szél, van mód átbeszélni, megoldani a párkapcsolatot, de ehhez mindkettőtök kell-de a barátnőd (?) nem! És nincs biztosíték, kevés pasi az, aki hűde hűséges és egy széttárt lábnak nem tud ellenállni. Tisztelet a kivételnek! Én nőként nem tudnék elmenni kitépetni a pár hetes embriómat sem, így nálam nem lenne opció az abortusz. Fiatal vagy még, találhatsz pasit nem is egyet, kisgyermekkel is, még várandósan is :) A párod meg mehet a búsba, de nem biztos, hogy menni akar. Le kell ülni vele és újratervezni. Ha el szeretné vetetni, akkor én tuti két lábbal mutatnám neki az irányt!
2018. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Remélem elvetetted. Bár nem hiszem, hiszen "nagyon hiányzott", úgyhogy nyilván a gyerekkel tervezted visszaszerezni.
2019. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vetesd el míg nem késő, mondanám, ha már nem lenne késő!
2022. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!