Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy birjátok ezt a...

Kismamák, hogy birjátok ezt a viharos időt napok óta? Nem keményedik a pocakotok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
En 22 hetes vagyok, es ezt a fulledt meleget nem birom inkabb. A hadam is szokott kemenyedni.Kedden megyek dokihoz,megkerdezem majd, hogy normalis- e ennyi hetesen kemenyedni.
2018. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Dehogynem...! Görcsölök, keményedek, fáj a hasam; minden bajom van napok óta. 34 hkm
2018. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én csak szédelgek, de azt nagyon. 😕
2018. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
26 hetes vagyok. Nem kéményedek, semmi, kifejezetten jól esett a hűsítő eső. Ami kicsit furcsa, hogy a baba igen "lapít" a pocakban. De azért hálistennek néha bejelentkezik, hogy ne aggódjak. :)
2018. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este volt nagyon rossz. Keményedett a hasam, babáim nagyon sokat mozogtak hirtelen a vihar megkezdődése után. 23 hetes kismama
2018. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Napközben semmi...szinte semmi


Éjjel igen.. Gyakrabban ébredek a viharra, am gyakrabb pisilést eredményez..

Feszül.."jóslók" vagy mit is vannak..

Nem igazán tudom beazonosítani, enyhe izomlázszerű, haskeményedés időnként...mivel nappal nincs, így nehezebb megfigyelni...


38. Héten már akár szülhetnék is ;)

2018. jún. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedjetek magnézium citrátot, jobb lesz.
2018. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35 hétben vagyok és rengeteget keménykedik a pocakom,pedig 3*1 Magnézium citrátot szedek.Remélem legalább egy hetet kihúzok még,utána felőlem jöhet 😊
2018. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!