Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Szacóóóó kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már két hete jelentkeznek a tünetek de az orvos a gyomorsavra fogja! Viszont a sav lekoto meg igazából semmi ilyen nem segít. Tehát minden este meg úgy a nap közben is hányingerem van néha hányás is elo fordul , fej fájás , émelygés , néha szaporabb szívverés hasi valamint al hasi fájdalom/szúrás. Közbe persze gyomor savam van ver a víz pedig lazas nem vagyok, néha azt érzem hogy nem vagyok egyedül és hirtelen hiztam vagy két kilót ! Ezzel 4x voltam kettő különböző orvosnal és mind kettő a gyomor sávra fogta viszont azok a gyógyszerek nem használnak ! A válaszokat előre is koszonom !

2018. jún. 10. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, egy 400 forintos terhességi teszt 3 perc alatt választ ad erre a kérdésedre, elleben velünk.
2018. jún. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A teszt mit mutatott?
2018. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És terhességi tesztet nem jutott eszedbe csinálni, orvoshoz rohangálàs helyett??
2018. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te nő, már 100 tesztet megcsinálhattál volna az orvosoknál eltöltött idő alatt.


Nem vagy te inkább pánik beteg?

2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Xd es a verzeseddel mi a helyzet. Fogadni mernek hogy normalisan menstrualsz
2018. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!