Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40éves kor felett van olyan...

40éves kor felett van olyan aki egészséges babát hozott világra?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok, én nagyon szeretnék babát de a párom nem mert attól fél, hogy a gyerek beteg lesz. Az orvos mondta, hogy 40fölött van rá esély. De én abban bízok sokan szültek egészséges babát ilyenkor. Valahogy szeretném meggyőzni a páromat.

2018. jún. 10. 07:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van olyan ismerősöm, aki 40 felett szült 2 felnőtt gyerek után, most 10 év körüli a kislány, és ugyanúgy egészséges, mint a másik 2. Meg egy másik ismerősöm majdnem 40 és terhes lett, először el akarta vetetni, de végül megtartotta. Vele is minden rendben, áprilisban született. Sőt, még olyan ismerősöm is van, aki most 42 éves, nagyon régóta akart gyereket. Erre 1,5 éve született gyereke, meg most nemrég is. Szóval most 2 kicsije is van, egyikkel sincs gond. Ráadásul az apuka 50 év körüli, és már van 3 felnőtt gyereke. Úgyhogy szerintem nálatok sem lenne gond. Arra meg ne gondoljatok, hogy túl öregek vagytok, relatív, hogy ki kit tart öregnek. Az a lényeg, hogy te szeretnéd, és szerintem a párod is, csak még bátorításra szorul és le kell győznie a félelmeit. De ha ez nem foglalkoztatná őt, akkor nem lennének félelmei sem. Úgyhogy én nagyon szurkolok és minden jót kívánok Nektek!! :Đ
2018. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Régi már a kérdés, de leírom: a 40 körüli nők 98-99%-a szül egészséges gyereket.

Például, ahogy nagyanyám az apámat 43 évesen,

engem az anyukám 40 évesen,

én meg az ikreimet 42 évesen (és spontán terhesség volt, mielőtt még valaki elkezdene a lombikkal gyanúsítgatni).

Igaz, egyik sem első szülés volt, hanem a nagyinak a 6., anyámnak a 3., nekem is szintén a 3. szülésem.

de van kolléganőm kettő is, akik 41 évesen szülték az elsőt és makk egészséges lett!

Úgyhogy ki ne hagyd!

2018. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 tutu79 ***** válasza:
Született végül babátok?
2020. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!