Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél milyen tünet jelentkezet...

Kinél milyen tünet jelentkezett legelőször a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
És hány hetesen ?:) leírnatok nekem hogy pl a hányinger hányás stb mikor jelentkeztek ? Mit tesztek ellene ?
2018. jún. 10. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hányinger 5 hetesen, amiből 6 hetesen hányás lett, 8 hetesen megállapították a HG-t (vészes terhességi hányás). gyógyszert szedtem rá de nem használt sokat.
2018. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én először csak nagyon fáradt voltam, aztán a 7 héttől kezdtem nem kívánni italokat/ételek és esténként volt egy kis émelygés. Már azt hittem, hogy megúszom ennyivel, de a 11 héten elkezdtem hányni és szédülni és ez azóta is tart.

(14 hetes vagyok)

2018. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam semmilyen tünet nem volt, kivétel a mensi elmaradása. Én valahogy éreztem, hogy valami van. ☺ És igen is teszteltem és láttam a két erős csíkot. Ez januárban volt, akkor voltam 5hetes. 9hetesen vetéltem el, sajnos.
2018. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kiwi0119 válasza:

Nekem legelőször az hogy késett a menstruaciom és a melleim iszonyatosan fajtak és nőttek és néha görcsoltem is mintha meg akarna jönni

Ez volt kb 6. Héttől

A hányinger az olyan 10. Hét körül jelentkezett nálam ( de ezek mindnekinek más ) és kb a 12.-13. Hétig nekem volt rosszullét

A gyakori vizelési inger nekem a 14. Héttől kezdődött

A reggeli rosszullét ellen sajnos nem sok mindent tudsz tenni bár ha beírod netre elég sok dolgot ír mik segíthetnek kávé vagy egy kevés cola de nem sok gyömbér meg ilyesmi én személy szerint egyiket sem próbáltam de egy próbát meg ér 😊 hanyadik hétben vagy ?

2018. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Én a hanyastol nagyon nagyon felek.:( és ettől annyira tartok 5hetes 5napos :))
2018. jún. 10. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem nem volt tunet :D

Csak 2 honapja nemjogt meg.( nalam normal kb 4 havonta 1x vanbene menzeszem)

Csak 3x almodtam arrol h megszultem a babamat es milyen boldog voltam :)

Ezek utan teszteltem es 2 halvany csik.

5 hetes voltam. Nem jelent meg szivhang egeszen a `11' hetig. Ures volt, a pzs 22 mmes volt elindult a verzes a kiirt mutet elott 3 nappal azonnali Missed AB-m volt majus 24-en :(

De inkabb most veteljek mint 20+ hetesen vagy beteg babat szuljek.

Bocsi ezert de gondoltam leirom.

Neked boldog babavarast es konnyu szulest! 😊😊😊😊

2018. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6os vagyok meg bocsi lemaradt.

Ami tunet volt igy.visszagondolva hogy aludtam volna egesz nap :D

2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy ezen át kellett ess :( remelem összejön legközelebb :)
2018. jún. 10. 10:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a legelső az a mellerzekenyseg volt, illetve puffadtam. A 6. Hét környékén volt néhány nap,amikor emelyegtem, egyfolytában ennek kellett, hogy jobb legyen, de hányinger, hányás egyszer sem volt. Nagyon szerencsés vagyok.


34 hkm

2018. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó de jó:) remelem nekem is olyan terhességem lesz mint neked
2018. jún. 10. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!