Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp Natal étrendkiegészítőt...

Hipp Natal étrendkiegészítőt használja/ta valaki?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének róla. Védőnö ajánlotta, állítólag jobb, mint a gravida vagy elevit...
2018. jún. 11. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
En ittam:) Nem tudom. Nekem is a vedono ajanlotta a magasabb vastartalom miatt,de rendszeresen visszajott. Szoval en annyira nem ajultam el tole. Nekem jobban bevalt a gravid+magnerot+neoferrofolgamma kombo.
2018. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt ittam, orvosom ajánlotta . Imádtam. Nem fájt tőle a hasam mint a sima vaskészítményektől és a vérkép végig jó volt. A vasam a maximum fölött is lett a végére egy picivel, el sem akarták hinni, pedig ikrekkel voltam terhes. Nekem nagyon bevált. Nekem ez volt a terhesvitaminom és a vaskészítményem is. Császárnál sok vért veszítettem, de a vérképem még akkor is tartotta magát.
2018. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, de nekem macerás volt, hogy megadott mennyiséget töltsek ki belőle és biztos én voltam a béna, de volt hogy az üvegen csorgott le. Én maradtam a femibionnál meg a ladyvitnél és szedtem külön vasat.
2018. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem mert a terhesvitaminoktól főleg a fent említettektől hasmenésem volt, ettől a hipp nataltól nem de fene a terhes ízlésbe, 2 hét alatt már csak ránéztem az üvegre hányingerem lett hogy megint be kell szedni.

Utána találtam rá második trimeszerbe a dm-es A-Z mama vitaminra, végig jó volt a vérképem, és nem ment a hasam tőle.

2018. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Elevittel kezdtem, de (gondjaim vannak a gyógyszerbevétellel) ezért Hipp Natalra váltottam. Az orvosom azt mondta az is van olyan jó, mint a többi. Mindig minden eredményem rendben volt. Persze mellette normálisan kell táplálkozni.
2018. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!