Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vizsgálaton csinálnak...

Az első vizsgálaton csinálnak hasi UH-t vagy csak hüvelyit? Mi történik még ezen kívül első alkalommal?

Figyelt kérdés
Most lett pozitív tesztem, 3 hét múlva megyek dokihoz... Mire számítsak? Akkor már a 7. hétben leszek.
2018. jún. 12. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsô alkalommal hüvelyi uh-t szoktak, mert úgy jobban látszik minden. Attól függôen, hogy a 7. hét elején vagy végén mész, nem 100%, de lehet hogy már szívhang is lesz. Az én dokim a méhszájat is megvizsgálja.


Egyébként még beszélgetés lesz röviden. Örülsz-e a gyereknek (magyarul nem akarsz abortuszt), mikor volt az utolsó menstruáció elsô napja, szedsz-e gyógyszert stb.

2018. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem mind a két terhességemnél hüvelyit csinàlt az orvos első alkalommal. Lehet, hogy ez orvos függő...Hamar megvan, nem fàj.
2018. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Én 2 gyerek utàn itt az oldalon tudtam meg, hogy létezik hüvelyi uh... úgyhogy az orvostól függ.

Nekem minden találkozáskor volt méhszáj vizsgálat amúgy

2018. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyit csináltak, rákszűréshez kenetet vettek, nekem csak nyolc hetesen volt szívhang és mi elég korán is mentünk hat hetesen, ezért vissza hívott. tehát az első alkalommal, csak megállapította, hogy lát petezsákot, és lelvégezte a rákszüréshez a vizsgálatot. Kicsit megnyomkodta a hasam, és igazábol enyi. Gratulálok
2018. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!