Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket egyek vagy milyen...

Miket egyek vagy milyen vitamint szedjek hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés
4 hetes babás vagyok, első gyerek lesz. Az orvos nem nagyon világosított fel hogy mik azok a gyümölcsök zöldségek vagy bármi más amivel segíthetem a fejlődését és hogy ne vetéljek el, valami tipp esetleg hogy mit egyek mit ne? Az a problémám még hogy szinte folyamatosan hányingerem van és az miatt nem sok mindent tudok meg enni,mit tehetnék ellene?
2018. jún. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

D vitamin es folsav kell

Keruld fustolt arut es kesz termekeket cukros elorecsomagolt konzerv dolgokat

Napi minimum 300g friss zoldseg ket 3 gyumolcs sovany tejtermek kell sok turo joghurt stb teljes orlesu gabonabol keszult kenyer es teszta

2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Az az igazság, hogy teljesen mindegy mit eszel, mert a magzat elveszi ami kell neki. Egészségesen táplálkozz, más extra nem kell, ha akarsz szedj terhesvitamint, terhesség elején folsavat, esetleg d vitamint.
2018. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyél úgy, mint eddig. Sok tejet, gyümölcsöt. Vitamint csak akkor, ha az orvos szükségesnek ítéli.
2018. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jún. 12. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hánytam a terhesvitaminoktól,így inkább egészségesen étkezetem!

Hamarosan szülök,normál méretű a babám,és egészséges!

2018. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!