Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek felhívjam a...

Szerintetek felhívjam a férjem hogy terhes vagyok vagy majd holnap ha hazajön akkor mondjam el neki? És hogy mondjam? Ti hogy mondtátok meg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
kérdezd meg még ötször...
2018. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
1.holnap 2.Gyerekünk lesz, Kedvesem! 3. így
2018. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ hogy tervezve van/mennyire várta.

Ha nagyon várta akkor biztosan valami kreatív módot valasztanék. :)

Sok aranyos ötletet talalhatsz a neten megfelelő kereső szavakkal pl.: "baby announcement".

2018. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Drágám, aki a kérdést kiírtad! Légyszi ma még ne közöld velem, mert meg fogok ijedni! Köszi megértésed! :P ;)
2018. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Az elmúlt napokban 3-4 ugyanilyen kérdés volt. Mi van veletek, senki nem önálló már ehhez sem? A gyereknevelés másból sem áll, csak folyamatos döntéshelyzetekből, amihez önálló felnőtt embernek kell lenni.

Elnézést de annyira hihetetlen, amikor én terhes lettem (3 alkalommal) egyszer sem vadidegen nők közt közvéleménykutattam hogy hogyan mondjam el az apának. Nem is értem, pozi teszt és azonnal fel a gyakorira hogy idegen ember írja meg nekem, hogy közöljem a hírt?!

2018. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod neki ma, holnap már vissza se jön :D
2018. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!