Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák! Volt olyan...

Anyukák, kismamák! Volt olyan a terhességetek során, hogy nehezebbet emeltetek és lett vmi következménye?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi számít nehéznek? A megszokott súlyt emelheted továbbra is, ha nincs panaszod.

Én pl még az elején vittem kórházba a fiamat éjjel. A kocsiban elaludt, meg amúgy is rosszul nézett ki szegény, így felvittem a lépcsőn, be a váróig. 20kg volt. Éreztem, hogy nehéz, de így láttam jónak. Nem lett bajom tőle. De ez nem azt jelenti, hogy másnak sem lesz!

2018. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kora terhesen cipekedtem sokat, költöztünk. Mire észbe kaptam, hogy késik, és csináltam egy tesztet, már 10 hetes voltam. :) Nem lett semmi baja.

A terhesség végén is cipekedtem. A 40. hét után átpakoltam a fél lakást, hátha beindul tőle a szülés. Nem jött be. 41+2 napon folyt el a magzatvíz, tusolás közben.

2018. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi költöztünk félidősen, a konyhaasztalt, székeket, az éjjeli szekrényeket, és a komódokat, az íróasztalt és a tv állványt is én raktam össze. Nem volt vészes, jól esett alkotni. 😊
2018. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elejéne cipekedtem sokat. Tömör asztalokat (amit ketten is alig tudtunk felemelni), italos rekeszeket (abból viszont sokat). Az lett az eredménye, hogy bevéreztem, úgyhogy a 8. hét óta táppénzen vagyok és szigorú fekvésre ítélt a doki.
2018. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Terhességem elején megemeltem a 19 kg fiamat,este elkezdtem vérezni.

Ikerterhességnek indult,az egyik baba elment sajnos :(

2018. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagynéném esetéből tanulva nem emelek semmi nehezet. Ő dolgozott a terhessége elején és nehéz dobozokat pakolt. Bevérzett, 2-3 hétig az ágyból se kelhetett fel, majd elment a baba :(
2018. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Abíság ***** válasza:

Szia!

Első terhesség alatt sokat kellett cipelnem a munkahelyen (pékségben teli rekeszeket) és a bevásárlásokat is én intéztem (egyedülálló kismami voltam, segítség nem sok). Egy alkalommal a boltból hazafele meghúzódott a hasam alul, az szülésig fájt. De semmi bajunk nem lett. A fiam egészséges.😊

2018. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!