Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Ma...

32 hetes terhes vagyok. Ma reggel azt vettem észre, hogy ahogy fekszem mintha lentebb került volna a pocakom. (? )

Figyelt kérdés
Látom a bordáimat, jó egy tenyérnyi hely van a melleim és a pocakom "teteje" között, fölötte pont úgy be is süpped mint régen, a terhesség előtt. Mitől lehet ez?
2018. jún. 14. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy egyik reggel ugy nezett ki mintha leesett volna a hasam. Gondolom epp ugy helyezkedett. Masnapra olyan volt mint elotte🙂
2018. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A méh kb a 38. hétre lesz a legnagyobb. 32 hetesen teljesen jó, ha még befér a tenyered. Eddig valószínűleg a baba helyezkedése miatt volt nagyon fent a pocid.

A terhesség legvégén, szülés előtti napokban/1-2 hétben szokott leszállni a has, mikor befordul, beillkeszkedik a baba, születési tartásba igazodik.

[link]

2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!