Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan lettetek urra a...

Ti hogyan lettetek urra a hanyingereken?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt gond, de ma elaludtam es miota felkeltem iszonyatos hanyingerem van, kajaillattol, hustol, mindentol... Ti hogyan lettetek ezen urra? Egyszeruen nem tudom kezelni.

Egy vasarlast ti igy hogyan csinaltatok meg?


2018. jún. 14. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.. Az elso trimesztert vegig kinlodtam.

Enyhitette kicsit talan a hideg tonic felkortyonkent, meg a hideg gyombertea. De ezen kivul semmi. Allandoan kidobtam a taccsot:S

2018. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

En egyenlore nem hanytam, de nagyon kozel allok hozza...

Nekem volt a legnagyobb szam, hogy jaj, nemis fogok hanyni mert eddig sem volt semmi.. Hatpersze...:)

Epp vasarlasbol jovunk most is. Vegig szenvedtem, majdnem behanytam, raadasul a parom evett utana mellettem az agyban es azota itt vergodok, nyitva az ablak es meg mindig erzem a szagot.

6 hetes vagyok egyebkent

2018. jún. 14. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Narancslé, vagy mentolos rágó. Egy kis szóda is segíthet, vagy egy kis kóla.

A tonik nem jó terhesség alatt, méhösszehúzódást okozhat a nagy mennyiségű kinin. De a gyömbér jó gyomoerősítő.

2018. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha nagyon bedurvul akkor már nem tudod leküzdeni, én egyáltalán nem tudtam bevásárolni, mert nem tudtam kajára nézni, már egy közértes reklámujságtol is behánytam.
2018. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő is írta: sehogy, csak tűrtem és vártam, hogy mikor lesz már vége.


Amit kipróbáltam: savanyú alma, jéghideg víz kortyonként, szőlőcukor, mentolos cukorka, kóla, tea, gyömbéres víz, háztartási keksz.


A vásárlást a férjem intézte, mert az állandó hányás mellé nekem szédülés/ ájulás is társult és amikor a tesco padlójáról kellett összeszednie, mert elájultam, akkor megfogadtam, hogy ameddig nem leszek jól, addig kerülöm a boltokat.

2018. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem picit segít: savlekötő, ha sok a sav, háztartási keksz, nagyon hideg kóla, pirítós. Adtak most a patikában ilyen gyerekeknek való nyalókát, gyömbéres, a kocsiban hivatott elvenni a hányingert, ez is egész sokat segít. Illetve ma nagy meglepetésemre a kovászos uborka megváltást hozott, pedig nem kicsit féltem, hogy még több savam lesz tőle. Ja, és a mézes-citromos airwaves cukorka is jól elveszi.

Egyébként ha igazán durva, akkor a fejem tetejére állhatok, akkor se lesz jobb sajnos :( nekem is 6 hetesen kezdődött, most vagyok 9 hetes... kitartás!

2018. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vásárolnom szerencsére ritkán kellett, de pl. a játszóterezést a nagyobb gyerekkel úgy oldottam meg, hogy indulás előtt hánytam. Utána néhány órát tűrhető volt.
2018. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!