Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 10 hetes terhesen elmegyek...

Ha 10 hetes terhesen elmegyek az ügyeletre gölcsöléssel, megvizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
Vagy ez még nem ok arra,h ügyeletre menjek? Napok óta görcsöl a hasam. És nem is otthon vagyok,épp nyaralunk.
2018. jún. 15. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megvizsgál. Terhes nővel nem szórakoznak.
2018. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi magnéziumit vettél be?

3*2. 500 mg magnerot vagy magnesiicitrici vagy magnesosol v , tehát jól felszívódó magnéziumot vegyél be.


Elvileg ügyeletre elmehetsz.. Ott maximum tudnak adni infúzióban is mg-ot..

2018. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhes nőt bármilyen panasszal ellátnak az év bármely napján 0-24-ben ott, ahol van szülészet. Én is voltam néhányszor a három terhességem alatt (volt közte vérzés, magzatmozgás hiánya, gyanúsan sok folyás, stb.) Az ügyelet orvos (nem a saját) a szabadkozásomra, hogy bocsánat, hogy megijedtem és ügyeletben "zavartam" ilyen kis semmiséggel, mindig mondta, hogy okosan tettem, hogy bejöttem, mert


1. Én most felelős vagyok a magzatért.

2. Nem nekem kell eldönteni, hogy baj van-e, hanem nekik.

3. Inkább bejönni ezerszer fölöslegesen, mint egyszer nem bejönni és baj legyen.

2018. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!