Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Születhet egészséges gyerekünk...

Születhet egészséges gyerekünk, ha a párom rendszeres fűhasználó?

Figyelt kérdés
Nem minősítést kérek... Èn abszolut nem fogyasztok semmit, alkoholt, dohanyozni sem szoktam. Köszönöm!
2018. jún. 16. 06:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, nem követendő példa. A nő is füvezett néha. Nem lett baja hála égbek
2018. jún. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem simán, nem sokat számít az apa szerhasználata a terhességben, de én megkérdeznék egy genetikust inkább.
2018. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,

de a fű gátolja a spermiumok mozgékonyságát.. Stb nem ajánlott.


[link]

[link]


Jó lenne ha előbb leállna vele

2018. jún. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Egészséges gyerek születHET, de abból a gyerekből egészséges felnőtt nem lesz.

Rossz példát lát maga előtt, talán még az is jobb, ha nincs apa, mint egy rossz példát mutató apa él a családban.

2018. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ezek a drogos, füves csávók az egyetlen lehetőségetek a gyerekvállalásra? Normális pasi nincs is?

Tudod, ki akarna egy ilyennek még gyereket is szülni! A születHET, pedig engem nem nyugtatna meg! Mert mi van, ha neked meg pont nem egészséges gyereked születik!

2018. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Diterkt írtam, hogy nem minősítést várok... Látom nehèz èrtelmezni, ill türtőztetni magad. Megnyugtatlak, a párom ennél intelligensebb :) Köszönöm azoknak, akik a kérdésre válaszoltak. Nyilván megyek majd genetikushoz, de mèg nagyon friss a dolog.
2018. jún. 16. 07:04
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, lehet baja. A fű az drog, a drogosoknak pedig lehet beteg gyerekük.
2018. jún. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy nem kérsz minősítést! Így nem kell szembenézni olyan sokszor a tényekkel... Dugd homokba a fejed, aztán reménykedj.
2018. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

"Megnyugtatlak, a párom ennél intelligensebb"


Ezen 10 perce röhögök. :D az intelligens drogos. :D nem ismerem ezt a fajtát..


És hogy ne legyek teljesen off, én nem merném bevállalni a helyedben. Van sajnos példa ismerősi körben, az hagyján hogy apuka lelépett mert rájött, hogy babázni nem olyan szuper dolog, mint a haverokkal füvezni. Anyuka pillanatnyilag nevtanba hordja a gyereket, még nem derült ki mi a probléma nála, de kezelhetetlen.


Persze, előfordulhat, hogy te szerencsésebb leszel, de én nem merném megkockáztatni.

2018. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőm is csak "intelligens füvesnek" szült. A kislány egészséges fizikailag, lelkileg nem. Az intelligens férje teljesen kifordult magából és agresszív lett, úgy menekültek szinte haza külföldről. Ráadásul a láthatás is probléma, mert, hogy bízhatná egy füvesre a gyereket.
2018. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!