Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt akkor is fel írják ha...

Ezt akkor is fel írják ha nincs vérzés se barnázás?

Figyelt kérdés
Kaptam Utrogestan 100mg hüvelykúp. Viszont itt olvasom hogy olyanok kaptak akiknél volt pecsételő vérzés. Nálam viszont nem volt egyik se. Akkor csak elővigyázatosságból kaptam? Attól függetlenül hogy nincs vérzés se pecsételés ugye nem lesz baja tőle a babának?
2018. jún. 16. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elővigyázatosságból

Nem lesz baja a babának.

2018. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan orvos, aki inkább adja megelőzés miatt.

Van,aki csak tünetre, vagy előző terhességi előzményből


Nem lesz, akkor nem írnák fel

2018. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek, itt nem irjak fel ha nem indokolt. Tavaly pecsetelo verzesem volt de a vizsgalatok kimutattak hogy a progi szint jo igy nem irtak fel az Utro-t.
2018. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itthon adják a biztonság kedvéért is. Alaposságra, lelkiismeretes orvosra vall. Bajt nem csinál. Én lombikos vagyok. Mi a sokszorosát kapjuk dózisban, tovább is használjuk, és egészséges babák születnek.

Nekem pl. fenyegető koraszülés miatt a 28. hétig ment 3x3 adagban.

2018. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!