Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok akiknek mar volt egy...

Azok akiknek mar volt egy vagy esetleg tobb missed ab-juk es ujra terhesek maradtak mikor mentek eloszor nogyogyaszhoz? Ket napja teszteltem pozitivat.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az utolso vetelesemnel is barnaztam es nagyon eros alhasi fajdalmam es gorcseim voltak. Most viszont nem verzek es csak enyhen gorcsolok es fajdogal a hasam. Az emelyges is enyhe es a mellem csak picit faj.



2018. jún. 16. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy terveztem anno, hogy ráérek a 8. héten menni, előbb úgyse látni-hallani szívhangot, aztán csak feleslegesen idegesítem magam..


Végül a 7. héten barnázással rohantam be, kaptam utrogestant, és mint kiderült két héttel későbbi a terhesség, tehát valójában 5 hetes voltam, petezsákon kívül más nem is volt.. három hétig izgultam a szívhangért :(


De meglett!

15hkm :)


Szerintem akár mostanában elmehetsz, hátha írna fel neked is utrogestant, ártani nem árt,


addig magnerot,folsav és vas!:) szurkolok!

2018. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a második után már vizsgálni kezdtek és ki is derült mi okozhatta. Így a pozitív teszt után soron kívül fogadott az orvos, hogy egyből kezelni tudjuk. Szóval még semmi nem látszott csak a felritkulás.
2018. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Negy veteles utan is csak 7 hetesen mentem eloszor.

Nem volt ertelme korabban menni, mert semmilyen kezelesre nem volt szuksegem, osszesen 3x voltam kivizsgalva a vetelesek miatt belfoldon es kulfoldon es soha nem derult ki, hogy mian baj. Amikor kaptam kezelest (verhigito, progeszteron, stb), akkor ugyanugy veteltem.

De akkor sem mentem hamar orvoshoz, altalaban kiadtak elore a receptet es otthon tartottam a gyogyszert, hogyha pozitiv lesz a teszt, akkor elkezdhessem egybol.


Szoval mivel nem volt szuksegem semmire az orvostol, igy 7 het elott nem mentem, azaz a pozitiv teszt utan kivartam a 3 hetet. Ugy voltam vele, hogy addigra lennie KELL szivmukodesnek, ha nincs, akkor mar nem kell feleslegesen kattognom, izgulnom a kovetkezo vizsgalatig.

2018. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Januarba veteltem harmadjara, engem is teljesen kivizsgaltak es a ferjemet is, vegul semmit nem talaltak.

Szedem a terhes vitamint es ha nincs gond akkor kivarom a hetedik hetet.

2018. jún. 16. 10:35
 5/8 A kérdező kommentje:
1es valaszolo, koszonom es konnyu babavarast kivanok neked is!
2018. jún. 16. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen volt missed abom, amit 12 hetesen vettük észre.

Most 7 hetesen voltam, volt szívhang, legközelebb 10 hetesen megyek, ha esetleg megismétlődne, ne vegyék észre túl későn... nagyon izgulok.

Egyébként missed abos terhességemnél én is viszonylag túl gyakran és erősebben görcsölgettem, most szinte semmi, csak időnként enyhe megjön érzés, ami pihenésre el is múlik. Biztatónak veszem :)

Drukkolok!! 8 hkm

2018. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom 6os valaszolo, remelem minden rendben lesz ezutal :)

Konnyu es boldog babavarast kivanok neked!

2018. jún. 16. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
A dokinommel azt beszeltuk meg, a kimaradt mensi utan (nekem mondjuk megjon mindig, de kevesebb) 5nappal jelentkezem addigra lazszodni kell vminek.
2018. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!