Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-35 hetes kismamák hogy...

30-35 hetes kismamák hogy bírjátok a nyarat meleget?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
En meg csak 26.hetes vagyok de sokszor majd meg bolondulok a melegtől :D
2018. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! A meleget jol, viszont a mozgáskorlátozottságot már kezdem rosszul tűrni. Még 5 hetem van a császárig de már nagyon várom.

Te hogy bírod kérdező?

33hkm

2018. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ènis nehezen màr, 34 hetes vagyok már nagyon nagy a hasam eddig jól birtam most szenvedek 1 hete kb:)

Esetleg pivi?

2018. jún. 16. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok. A meleggel semmi gondom önmagában, viszont, ha fülledt, párás meleg van, nem jár a levegő; akkor nagyon rosszul tudok lenni. Semmi erőm olyankor, alig kapok levegőt, a cukrom az egekben és az ájulás kerülget.

A nagy viharokra meg olyan jóslóim voltak, hogy azt hittem hamarosan indulhatunk is...

2018. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fülledt levegő nekem se a kedvencem, gyerekkorom óta asztmám van.. :/
2018. jún. 16. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy legyen valami bíztató válasz is:). Én 34 hetes vagyok és észre se veszem, hogy terhes vagyok. Szerencsémre az első babánál se volt semmi panaszom! Kitartást Lányok, már nincsen sok hátra!
2018. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a 33. hetemet taposom. Eddig nem volt gond a meleg. De ma valahogy nagyon furcsán vagyok. Nem találom a helyem, állandóan aludnék, a babám meg teljesen túl van pörögve...reggel óta le nem állt.

Még 5 hét van császárig.

2018. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!