Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is bedugult az orrotok...

Nektek is bedugult az orrotok terhesség alatt, ha igen mennyi ideig tartott és mit csináltatok ellene?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom eldönteni, hogy allergia vagy a terhesség okozza, de sose volt ennyire vészes a helyzet évekkel ezelőtt. Állandóan be van dugulva, csavar, folyik. Alig tudok elaludni. Nem is tudom ha allerigám van mit szedhetnék, már lassan mindenre ráírják hogy terhesen nem szabad szedni.

2018. jún. 16. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Be volt:))) ilyen ez a terhes elet.
2018. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de egy ismerősöm végig szenvedett vele. Szülés után elmúlt.
2018. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legelején volt bedugulva, kb 2-3 hétig.
2018. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az orrom szerencsere nem. Nekem a fulem nagyon sokaig. 18 hetig kb. Szerencsere megszunt.
2018. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha allergias, akkor a torkod is szemed is kapar melle. Ez esetben ajanlom: mukonny, orrodat eloszor atmosni tengervizes orrsprayvel, majd utana vazelinnel bekenni belulrol, sokat enyhit. Hasznalhatod meg a prevalin allergia orrsprayt is.


En “szerencses” vagyok ahogy csokkent pollen megmaradt a mezei terhes orrdugulas, gondolom ez mar vegig kiser, erre a dokim mondta a nasivin kid-et, azt hasznalom, illetve a respir active orrtapaszt. Ezekkel tulelos, amugy vigasztalni nem vigasztal de szulessel el fogjak vagni.

2018. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem dugult, nem tudom mikor kezdődött, de az utolsó három hónapban tuti végig be volt dugulva.

Tengervizes orrspayt próbáltam, de nekem nem csinált semmit.

2018. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is dugult, sőt vérzett is mellé, volt hogy arra keltem fel éjjel hogy nem kapok levegőt és ömlött az orromból a vér, onnantól minden napos volt és még ez is normális volt.

Harmadik trimeszter előtt kezdődött valamikor és végig kísért, nasivint,tengervizes orrsprayt lehetett használni de nem sokat ért, ha már nagyon nem bírtam aludni muszáj volt nózit használnom, bár nem javasolják annyira terhesség alatt, de tiszta illóolaj az egész, semmi bajunk nem lett tőle hogy legalább alvás előtt beleszippantottam és tudtam aludni .

2018. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsovel kb a felétől, vele borsmenta illóolajat kentem az orrom alá, másodikkal az elejétől, vele már használtam babanasivint is, mert már szédültem az "oxigénhiánytól".

Mindkettővel szülés után szűnt csak meg.

2018. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!