Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki terhes, de...

Van itt olyan aki terhes, de elhagyta a párja?

Figyelt kérdés

Olyanra lennék kíváncsi aki jelenleg terhes.

Terhesség miatt hagyott el?


A korodat is leírod légyszíves.


2018. jún. 16. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez téged mennyiben érint? Te is terhes vagy és elhagyott? Van történeted és nem tudod mit csinálj? Mert akkor lenne értelme ennek a kérdésnek, amúgy egy random kérdés kirakva és semmi értelme.
2018. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Velem nem történt ilyen szerencsére. Csak szeretnék beszélgetni igy járt nőkkel, lányokkal.
2018. jún. 16. 19:42
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Kislánykák, ideje lenne megtanulni végre, hogy gyerekkel NEM LEHET megfogni egy pasit.

Még hány millió nőnek kell pofára esnie, és hány gyerek életének kell tönkremennie, hogy ezt végre felfogjátok hangyányi agyatokkal?

2018. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
3-as,amíg lesznek olyanok, akik 5hónap járogatás után valahogy, véletlenül terhesek lesznek, az olyan pasiktól, akik még csak elvenni sem akarják őket, ezért a csaj kéri meg a pasija kezét gyűrűvel...na addig ne reménykedj, hogy felfogják!
2018. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg férfi a kérdező és erre izgul. 🤔
2018. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, fiú vagyok, de nem erre izgulok!

Hanem láttam már párszor fiatal terhes lányt az utcán akin látszott hogy nem boldog gondolom vagy azért mert egyedül volt, vagy pedig nem volt elég pénzük a gyerekneveléshez.

Tehát azért tettem fel a kérdést, mert szívesen beszélgettem volna ilyen helyzetben lévő lányokkal, mert sajnálom őket.

2018. jún. 16. 20:55
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 éves vagyok.
2018. jún. 16. 20:58
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Fú, kérdező, inkább nézz még pokemont (vagy nem tudom, hogy mi a menő mostanság), és amikor normális értelemben tudsz messze menő következtetéseke levonni a látottakról, majd akkor akarj beszélgetni egyedül maradt kismamákkal. Hogy miért írom ezt? Ezért a mondatodért:


"Hanem láttam már párszor fiatal terhes lányt az utcán akin látszott hogy nem boldog gondolom vagy azért mert egyedül volt, vagy pedig nem volt elég pénzük a gyerekneveléshez."


Persze drága, mert egy terhes nő csak és kizárólag emiatt a két ok miatt lehet szomorú, amikor te séta közben meglátod őket búslakodni. Na, most az emberi szomorúságnak nem csak ez a két oka lehet még kismamáknál sem, hanem pl.:


- veszélyben van a magzat, vagy rossz eredményeket kapott egy vizsgálaton, vagy épp azon izgul, hogy ez a terhessége megmaradjon és ne vetéljen el 6-odjára is,

- meghalt valakije (szülője, barátja/barátnője, kutyája ... stb.)

- összeveszett vkivel (szülőjével, barátjával/barátnőjével ... stb.)

- veszélybe került a munkahelye,

- leégett a házuk,

- vagy valamilyen bagatel dolog: pl. nem tud elmenni a legjobb barinője szülinapjára, mert akkortájt fog szülni, vagy nem fér bele az álom esküvői ruhájába, vagy az új cipőjével pocsolyába lépett, vagy rosszul viseli a terhességet, vagy csak szimplán szar napja van.


Na, a listát még kismillió okkal ki lehet egészíteni, válassz!

2018. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én most a nagyon fiatal terhes lányokra gondolok, mert nyilván nem akart még gyereket. ÉS a legtöbb fiú ilyenkor lelép, mert felelőtlen.

Az igaz hogy sok miatt lehet szomorú.

2018. jún. 16. 22:52
 10/15 anonim ***** válasza:
19 vagyok, ősszel leszek húsz. A párommal 5 éve voltunk együtt, szerettünk volna már babát. 6 hónapos terhes voltam amikor kiderült hogy megcsalt, szakítottunk, elköltözött, azóta sem kérdezett felőlem/felőlük. Most 35 hetes terhes vagyok.
2018. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!